Krzysztof Stanowski wypytuje w Indiach o Natalię Janoszek. Internauci MOCNO zniesmaczeni

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/@krzysztof.stanowski Krzysztof Stanowski wypytuje w Indiach o Natalię Janoszek. Internauci MOCNO zniesmaczeni

Krzysztof Stanowski wypytuje w Indiach o Natalię Janoszek. Internauci MOCNO zniesmaczeni

2023-06-22 11:30

Nie milkną echa o aferze, która pojawiła się jakiś czas temu w sieci. Wszystko dlatego, że Krzysztof Stanowski wziął pod lupę karierę Natalii Janoszek, która jego zdaniem została wymyślona. Teraz przebywa w Indiach gdzie między innymi przeprowadza sondę na temat Polki. Internauci są mocno zniesmaczeni tym, co pojawia się w jego social mediach. Słusznie?

Nie milkną echa o aferze, którą rozpętał Krzysztof Stanowski wokół osiągnięć aktorskich Natalii Janoszek. Przed miesiącem dziennikarz wyjawił na "Kanale Sportowym" wyniki swojego śledztwa i w materiale wideo podważył jej karierę w Bollywood. Natalia Janoszek przez dwa tygodnie milczała i nie odnosiła się do sytuacji, aż w końcu wydała obfite oświadczenie na temat materiału zamieszczonego na YouTubie. Dodatkowo zamieściła na swoim Instagramie dowody, które pokazywały jej osiągnięcia na innym kontynencie i głośno powiedziała, że resztą zajmie się sąd. Dziennikarz sportowy nie przepuścił okazji i w kolejnym materiale odniósł się do oświadczenia Janoszek, a także zapowiedział, że wybiera się w podróż do Indii, by wypytać mieszkańców właśnie o celebrytkę z Polski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Janoszek ma dowody na swoją karierę? Tak odpowiedziała Stanowskiemu!

Dzień Ojca na wesoło. Co wkurza tatę i co robi po pracy? #EwelinaPyta

Stanowski pyta o Janoszek w Indiach

Krzysztof Stanowski nie odpuścił Natalii Janoszek. Mężczyzna spakował walizki i poleciał do Indii by sprawdzić, czy celebrytka rzeczywiście jest tam wielką gwiazdą, na jaką była kreowana przez wiele lat w mediach. Za każdą osobę, która będzie znała Janoszek, dziennikarz zaoferował przekazanie tysiąca złotych na cele charytatywne. Na jego Instagramie, pojawił się spoiler sondy ulicznej z Indii, na którym widać, że pierwsze napotkane osoby bez trudu rozpoznały aktorów bollywoodzkiego kina, a gdy pojawiło się zdjęcie Natalii Janoszek, nie byli w stanie powiedzieć kim ona jest. Oprócz zamieszczonego filmiku, pojawiły się także zdjęcia, a na relacji dziennikarza zostały zamieszczone fotografie z podróży, którym towarzyszą opisy, nawiązujące do kariery Natalii Janoszek, czego nie trudno się nie domyślić. Internauci mocno zniesmaczyli się zachowaniem Krzysztofa Stanowskiego i murem stanęli za celebrytką:

- On doprowadzi swym obłędem do tragedii. Będzie mieć jeszcze na sumieniu Natalię. Dziwne że nikt z nim porządku nie robi. On mnie przeraża, a nie fascynuje. Rozumiem pokazać, że Natalia kłamała, ale wystarczy już tego prześladowania.

- To się nazywa Hejt Panie Krzysztofie! Ja się pod tym nie podpisuje! Co komi chce Pan udowodnić? Jeśli ktoś nawet żyje w kłamstwie to niech żyje. Nie ma Pan co robić? Może warto pomyśleć o jakiejś pasji! Współczuje serdecznie tego jak się Pan Musi ze soba męczyć.

- To jeszcze zakończy się tragedia. Czasem jedno zdanie może kogoś zapędzić w kozi róg a Pan kieruje cały Arsenal w kierunku tej pani. Czy naprawdę aż taka nagonkę trzeba robić na kobietę która wystąpiła w kilku niskobudżetowych telenowelach Bollywoodskich?

- Panie Stanowski, to się robi coraz bardziej żałosne i smutne, że pastwi się pan nad kobietą, bo to jest poprostu pastwienie się. Żeby pan za bardzo nie przecholowal, bo narazie rozkreca pan hejt i daje pożywkę smutnym ludziom ktorzy rzuca się na każdego byle sobie ulzec. To jest nikczemne zachowanie.

Zamieszczone filmiki i zdjęcia na profilu Krzysztofa Stanowskiego wywołały sporo reakcji. Internauci jak to zawsze bywa są podzieleni i część z nich trzyma stronę dziennikarza, a część Natalii Janoszek, co mogliśmy zauważyć w zacytowanych wyżej komentarzach z Instagrama. Póki co Natalia Janoszek nie odniosła się do podróży Krzysztofa Stanowskiego i jego sondy ulicznej.

Tak kiedyś wyglądały "Królowe życia". Na operacje plastyczne wydały miliony złotych!

Największe skandale w show-biznesie

Pytanie 1 z 6
Kogo Madonna pocałowała na scenie podczas gali MTV Awards w 2003 roku?