Witold Paszt

i

Autor: EastNews

Krzysztof Prusik o stanie zdrowia Witolda Paszta. Fani wysyłają słowa wsparcia

2022-02-14 14:55

Krzysztof Prusik - zwycięzca 3 edycji „The Voice Senior” - martwi się stanem zdrowia Witolda Paszta, który był jego trenerem i mentorem. Zwycięzca programu wyznał, że nawet rozmowy telefoniczne z Witoldem Pasztem nie wchodzą teraz w grę.

W dniu finału, 5 lutego pojawiła się niepokojąca wiadomość dotycząca jurora „The Voice Senior” - Witolda Paszta. Wokalista grupy VOX z powodu choroby nie mógł stawić się na ogłoszeniu wyników głosowania, co wywołało falę poruszenia i liczne spekulacje na temat powodów jego nieobecności.

Jak się czuje Witold Paszt?

Kilka dni później, córka artysty Natalia Paszt, zabrała głos w tej sprawie, zapewniając, że po chorobie i kilku miesiącach pracy jej tata potrzebuje solidnego odpoczynku. Kobieta nie zdradziła jednak powodów nagłej zmiany samopoczucia artysty.

Jeden z tabloidów zapytał również podopiecznego z 3 edycji „The Voice of Poland”, Krzysztofa Prusika o to czy kontaktował się z byłym trenerem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maryli Rodowicz nie podoba się rola trenerki w The Voice Senior?

Trzymam kciuki za jego szybki powrót do zdrowia, bo to fantastyczny opiekun i człowiek. Nie udało nam się porozmawiać po finale przez telefon, bo na razie ze względu na jego zdrowie taka rozmowa nie jest możliwa. Wierzę jednak, że się spotkamy, jak wydobrzeje. Na razie nie chcę mu zawracać głowy swoją osobą" – zdradził "Faktowi" Krzysztof Prusik.

Jak zapowiedziała córka wokalisty, Witold Paszt do końca marca będzie na rekonwalescencji, a potem znów zabiera się do pracy. W sieci pojawiło się wiele słów wsparcia ze strony internautów. Fani kibicują artyście w szybkim powrocie do zdrowia i wierzą, że wszystko wróci do normy.

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Źródło: Krzysztof Prusik o stanie zdrowia Witolda Paszta. Fani wysyłają słowa wsparcia