Krystian Ochman WZRUSZYŁ fanów do łez. Jego głos znów wywołał ciarki!

i

Autor: Universal Music Poland // screen z profilu na TikToku www.tiktok.com/@ochmankrystian/ Krystian Ochman WZRUSZYŁ fanów do łez. Jego głos znów wywołał ciarki!

Krystian Ochman WZRUSZYŁ fanów do łez. Jego głos znów wywołał ciarki!

2021-07-28 16:45

Krystian Ochman, według jego fanów, a także osób śledzących jego poczynania w The Voice Kids, ma szansę stać się wokalistą, który osiągnie międzynarodowy sukces na bardzo szeroką skalę. Młody wykonawca potwierdza duże umiejętności, z każdym kolejnym utworem. Co więcej pokazuje ogromną radość ze śpiewania tworząc covery znanych hitów. Jeden z nich bardzo poruszył internautów!

Krystian Ochman potrafi zaskoczyć, sprawić niespodziankę, ale co najważniejsze ma umiejętność wzbudzania emocji wśród fanów. 22-letni artysta udowodnił, że doskonale czuje się w solowych wykonaniach, ale znakomicie odnajduje się również w duetach. Pierwszą próbkę swoich umiejętności w duecie dał wykonując utwór Lovely w duecie z Weroniką Szymańską. Zdecydowanie tamta bitwa Ochmana w The Voice of Poland, to moment, jakiego jeszcze nie było w całej historii programu. Teraz zwycięzca muzycznego show ponownie pokazał, że lubi śpiewać z innymi wykonawcami i sprawia mu to dużą radość. Na platformie TikTok istnieje możliwość tworzenia muzycznych duetów, czyli zabawę w dośpiewywanie piosenek z podziałem na wersy utworu. Ochman postanowił dograć się śpiewając utwór Talking To The Moon i tym samym stworzyć duet z wokalistką Jerricą Alyssą.

Krystian Ochman - tak powstał teledysk Prometeusz. Te ujęcia robią wrażenia!

Krystian Ochman śpiewa hit Bruno Marsa

Krystian Ochman urzekł swoim wykonaniem fanów, którzy śledzą jego konto, a także tych, którzy trafili na filmik przez przypadek. Pojawiło się mnóstwo komentarzy wskazujących, że takich materiałów od artysty powinno być jeszcze więcej. Oto kilka komentarzy:

  • Jaki twój głos jest hipnotyzujący oh my <3
  • Nie dość, że przystojny, to jeszcze z takim głosem CO TO ZA NIESPOTYKANY ZESTAW
  • Można słuchać tego głosu bez przerwy
  • Na Eurowizję plis
  • Niesamowity głos, wow
  • Zachwycający, uzależniający głos. Wykonanie mistrzostwo, poziom światowy!
  • Śpiewaj mi to do snu <3
  • Mam ciary. Mógłbym słuchać bez końca

W sumie powstało ponad 2,3 tysięcy filmów, na których użytkownicy śpiewają w duecie z Jerricą Alyssą. Zdecydowanie jednaky, to wersja, za którą odpowiada Krystian Ochman jest najbardziej przejmująca i chwytająca za serce. Przekonajcie się sami odpalając filmik poniżej. Dajcie też znać w naszej sondzie, co sądzicie o tym wykonaniu!

Sonda
Krystian Ochman w hicie Bruno Marsa

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman to 22-letni zwycięzca The Voice of Poland 11. W czasie trwającej kilka lat kariery dał już sporo koncertów na terenie całej Polski. Jego dziadek, to światowej sławy tenor, Wiesław Ochman. Brał udział również w spektaklach musicalowych w Stanach Zjednoczonych. Jak to się stało, że trafił do Stanów Zjednoczonych? Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. 

Źródło: Krystian Ochman WZRUSZYŁ fanów do łez. Jego głos znów wywołał ciarki!