Krystian Ochman

i

Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Krystian Ochman da koncert w Madrycie 2022. Kiedy i gdzie kupić bilety?

2022-03-01 15:20

Krystian Ochman już wkrótce ruszy na podbój Starego Kontynantu! Reprezentant Polski na Eurowizji 2022 rozpoczyna promocję przed konkursem i po raz pierwszy zaśpiewa dla europejskiej publiczności. Przed nim koncert w Madrycie, czyli stolicy Hiszpanii. Kiedy odbędzie się wydarzenie? Gdzie można kupić bilety? Odpowiedzi udzielamy w ESKA.pl.

Krystian Ochman to polski reprezentant na Eurowizji 2022. Podczas 66. edycji konkursu zawalczy o pierwsze dla naszej kraju zwycięstwo. Wykona piosenkę River, z którą wygrał preselekcje Tu bije serce Europy. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych dziennikarzy, influencerów oraz fanów Eurowizji. Aby osiągnąć sukces na Eurowizji ważne jest nie tylko dobre wykonanie utworu i spektakularny występ. Ważną kwestią jest również promocja. Z tego powodu Krystian już teraz ruszy na podbój Europy. Potwierdzono, że już wkrótce zaśpiewa w Hiszpanii. Zdradzamy, gdzie dokładnie pojawi się Ochman. Wyjaśniamy także kwestię wejściówek dla osób, które przebywają w Hiszpanii lub mają ochotę tam polecieć.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - Ukraińcy identyfikują się z River Ochmana. Piosenka Polski wzrusza do łez

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Krystian Ochman - koncert w Madrycie. Data, miejsce, bilety

Krystian Ochman wystąpi w Hiszpanii w sobotę 16 kwietnia 2022 roku. Zaśpiewa na koncercie PrePartyES22, który od kilku lat co roku odbywa się jako przedsmak Eurowizji. Impreza odbędzie się w sali La Riviera. Bilety są dostępne w cenie od 40 do 55 euro. Można je kupić TUTAJ.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju 2022. Wiadomo, że krajem, który go zorganizuje, są Włochy. Nie wiadomo jednak, w którym mieście odbędzie się impreza. O prawa do organizacji mają ubiegać się takie miasta jak Mediolan, Turyn, Rzym, czy Bolonia. Decyzję poznamy za kilka miesięcy.

Źródło: Krystian Ochman da koncert w Madrycie 2022. Kiedy i gdzie kupić bilety?