Dagmara Kazimierska

i

Autor: x-news

Królowa życia Dagmara wybrała już imię dla wnuczki. Co na to Conan?

2021-11-23 19:03

Była więźniarka Dagmara Kaźmierska szturmem podbiła show-biznes za sprawą programu Królowe życia. Teraz zabrała się za kolejną branżę - wydawniczą. Podczas promocji książki wspomniała o życiu rodzinnym. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska wybrała już imię dla wnuczki! Co na to Conan Kaźmierski?

Dagmara Kaźmierska szybko zyskała ogólnopolską sławę. Udział w programie Królowe życia był dla niej jak złoty bilet do popularności. Widzowie pokochali jej ostry język i poczucie humoru. Po tym, jak Kaźmierska podbiła show-biznes, postanowiła zaatakować kolejną branżę.

Królowa życia wydała książkę. Podczas spotkania z czytelnikami opowiedziała trochę o życiu prywatnym swojego syna!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Dagmara Kaźmierska wybrała imię dla wnuczki

Nie ma wątpliwości, że celebrytka bardzo ciepło przyjęła synową w rodzinie. W licznych wywiadach nie może przestać się zachwycać wybranką Conana. W wywiadzie z Pudelkiem zdradziła, że Ewa planuje karierę w medycynie, a nie w show-biznesie.

Tak entuzjastycznie nastawiona teściowa to skarb. Chociaż czasami może to wywoływać napięcia. Wiele mam chce mieć najwięcej do powiedzenia w kwestii ślubu dzieci. Ale nie Dagmara!

Ja bym im cały ślub zorganizowała. Ale nie będzie takiej potrzeby. Poza tym Conan by mi na pewno nie pozwolił. Ja to wiadomo, co bym zrobiła. Brokaty, złote balony. Niedziela na wsi by była.

Królowa życia myślami wybiega już w przyszłość. Po ślubie spodziewa się wnuków! Nie ukrywa, że największą radość sprawiłaby jej wnusia... Wybrała już nawet imię.

Nefertiti Mercedes Kleopatra! Ale Conanek mi nie pozwoli dać tego imienia. Mówi: "Mamo, wybij se z głowy".

Ona jest za delikatna do tego świata. To nie jest dla niej. Show-biznes jest niestety ciężki. Tutaj trzeba mieć ostre pazury. Twardy tyłek. Ludzie potrafią być bardzo okrutni. Jej zresztą do tego nie ciągnie. Ona chce być lekarzem. Tam jest bardzo dobrze w głowie poukładane. To nie jest pusta laleczka. To złote dziecko.

Myślicie, że Conan Kaźmierski zmieni zdanie?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Dagmara Kaźmierska najchętniej zorganizowałaby huczne wesele. A może na przekór mamie Conan zdecyduje się na tajny ślub? Wiele gwiazd wybrała tę opcję. Oto niektóre sławne pary, które pobrały się w tajemnicy:

Źródło: Królowa życia Dagmara wybrała już imię dla wnuczki. Co na to Conan?