Kozacka miłość

i

Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odc. 167, 168, 169, 170, 171: Stiepan i Aliona przyjeżdżają do miasta. Kolewanow znęca się nad umierającą Olgą

2021-08-19 11:38

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 167-171, które zostaną wyemitowane w dniach 23-27 sierpnia? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 167, 168, 169, 170, 171. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Kozacka miłość - odcinek 167

Marysia organizuje porwanie Ignatija. Służący doprowadza ją do kryjówki zbiegów. Stiepan domyślił się jednak, że jego ucieczkę ukartował Kolewanow, by skompromitować Alionę. Oboje wracają do miasta, do Iliji. Po próbie samobójczej Lizy, Sroka zabiera ją z posterunku policji i prowadzi do stanicy. Katia szuka sprawiedliwości, ale Kolewanow na prośbę Anfisy doprowadza do aresztowania dziewczyny.

Kozacka miłość - odcinek 168

Kolewanow przyjeżdża do zajazdu. Zastaje tam tylko Marysię i Ignatija, ale jak zawsze zręcznie się wywija z kłopotów. Karasik spotyka w Rzeszowie Gruszeńkę i próbuje ją emablować. Dziewczyna spławia jednak lowelasa, a Nikoła grozi mu śmiercią. Olga z Iliją starają się pomóc Katerinie. Stiepan i Aliona przyjeżdżają do miasta. Aliona zamierza się wytłumaczyć mężowi, jednak Ilija nie chce jej słuchać.

Kozacka miłość - odcinek 169

Marysia stara się przekonać Stiepana, że Koliewanow jest ich przyjacielem. Ilija z Alioną przychodzą do niego z prośbą, by ujął się za Katią. Koliewanow nie zamierza im pomóc. Olga dowiaduje się o powiązaniach Koliewanowa z Gładyszem i Anfisą i udaje się do kupca. Ten cynicznie przyznaje się do intryg, czym powoduje zasłabnięcie Olgi. Nakazuje Ignatijowi ukryć ją w odległym pokoju. Gruszeńka, zastraszona przez Nikołę, ucieka od niego i błaga Karasika, żeby wywiózł ją z miasta.

Kozacka miłość - odcinek 170

Nikoła zostaje aresztowany za pobicie Karasika. Gruszeńka błaga adoratora, żeby wstawił się za jej bratem. Pomoc oferuje jej też Gładysz. Koliewanow tak się znęca nad umierającą Olgą, że nawet Ignatij tego nie wytrzymuje. Ilija z Alioną bez powodzenie poszukują Olgi, a Stiepan z Marysią przyłączają się do nich. Serafim usiłuje szybciej dotrzeć do wnuczki, okrada współtowarzyszy podróży, jednak sam staje się ofiarą grabieży.

Kozacka miłość - odcinek 171

Ignatij nie może znieść złego traktowania Olgi przez Koliewanowa. Uderza go w głowę i wynosi nieprzytomną Olgę z domu. Nie znajdując Iliji, przekazuje Olgę Kuczniewowi i ucieka. Adwokat zanosi ją do swojego domu. Ukrywając ją przed wszystkimi, wzywa Pietrowa. Medyk zgadza się potajemnie leczyć Olgę. W zamian za tę przysługę prosi Kuczniewa o pomoc dla Kati. Koliewanow, ocknąwszy się, zastrasza służbę.

Źródło: Kozacka miłość odc. 167, 168, 169, 170, 171: Stiepan i Aliona przyjeżdżają do miasta. Kolewanow znęca się nad umierającą Olgą