KIEDYŚ I DZIŚ

Kostek z "Listów do M" już tak nie wygląda. Jakub Jankiewicz ma 20 lat i jest studentem

2023-12-21 11:41

Świąteczny, a zarazem bardzo romantyczny film "Listy do M" doczekał się kilku kontynuacji. Nic dziwnego, w końcu jego motyw przyciągnął do kin miliony Polaków! Pamiętacie uroczego Kostka, w którego wcielał się Jakub Jankiewicz? Aktor ma dziś 20 lat, jest studentem, a po jego lokach nie ma już ani śladu!

Filmy świąteczne to nieodłączny element grudnia. Już na początku miesiąca wiele osób chce poczuć zbliżającą się magię, dlatego do popcornu uwielbiają włączyć sobie coś, co wprawia ich w ten nastrój. Klasykiem jest oczywiście "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku", jednak również polskie produkcje sprawiają, że widzowie często do nich wracają. Idealnym tego przykładem są filmy z serii "Listy do M", w których mogliśmy oglądać między innymi: Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Romę Gąsiorowską, Macieja Stuhra, a także Jakuba Jankowskiego. To właśnie Kuba wcielał się w rolę uroczego i słodkiego Kostka, którego Polska pokochała! Jak dziś wygląda?

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Jakub Jankiewicz kiedyś i dziś, czyli Kostek z filmu "Listy do M"

Pamiętacie Kostka z "Listów do M"? Tego uroczego chłopca pokochała cała Polska! W filmie wcielał się w jedynego syna Mikołaja Koniecznego (Maciej Stuhr), który próbował "zeswatać" go z Doris (Roma Gąsiorowska). Widzowie mogli oglądać go w dwóch pierwszych filmach, czyli "Listy do M" oraz "Listy do M. 2". Oprócz tego Jakub Jankiewicz ma na swoim koncie także role w produkcjach takich jak: "M jak miłość", "Prosto w serce", "Chichot losu", "Dzieci z Windermere" oraz "Babilon. Raport o stanie wojennym". W naszej galerii powyżej znajdziecie zdjęcia Jakuba Jankiewicza kiedyś i dziś. Po jego słodkich lokach nie ma już śladu. Dziś Kostek z "Listów do M" ma 20 lat i studiuje na Akademii Teatralnej.

Sonda
Lubisz filmy z serii "Listy do M"?