The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

i

Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz najlepszym duetem The Voice of Poland 2021?

2021-10-26 14:08

Trwają muzyczne starcia na ringu The Voice of Poland 2021. Za nami kolejne emocjonujące bitwy. Widzowie show szeroko komentowali ostatnie decyzje trenerów. Co sądzą o występie Kornelii i Ani? Czy była to jak do tej pory najlepsza Bitwa tej edycji programu? Przekonajcie się już teraz!

Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz to najlepsza bitwa minionego odcinka The Voice of Poland? Fani komentują duet! Jeden z najchętniej oglądanych etapów muzycznego formatu emitowanego na antenie Telewizji Polskiej trwa w najlepsze. To w tej części programu powstają najciekawsze covery utworów. Uczestnicy mierzą się ze sobą o miejsce w Nokautach. Na scenie stanęły Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz z ekipy Marka Piekarczyka. Wokalistki wykonały utwór W Co Mam Wierzyć z repertuaru Miry Kubasińskiej & Breakout'a. Trzeba przyznać, że wspólny występ artystek był wyjątkowy! Czy był to jak dotąd najlepszy duet dwunastej edycji The Voice of Poland?

Sylwia Grzeszczak w ogniu krytyki. Fani The Voice of Poland nie zostawili na niej suchej nitki

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

The Voice of Poland - Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz

Wokalistki zdecydowanie porwały publiczność show. Ekipa produkcyjna ogłosiła występ Best Of'em sobotniego wieczoru. Fani The Voice of Poland podzielili te opinię. Tak pisali w komentarzach pod filmem na Instagramie:

- Piękna bitwa! Rasowy, zawodowy koncert mieliśmy przed oczami! Brawooo! ???- dziewczyny, byłyście po prostu genialne!?

Źródło: Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz najlepszym duetem The Voice of Poland 2021?