Koncert Ekipy prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę

i

Autor: Kadr z filmu TO BYŁY NAJLEPSZE CHWILE W NASZYM ŻYCIU! z kanału YouTube Karol Friz WIśniewski Koncert Ekipy prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę

Koncert Ekipy Friza prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę

2021-08-12 17:41

Koncert Ekipy Friza w Krakowie prawie się nie odbył. Decyzja została podjęta na kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia. Warto zaznaczyć, że już od godziny 11:00 przed wejściem na teren koncertu czekali już fani Youtuberów.

Koncert Ekipy Friza prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę. To był niezapomniany koncert dla tysiąca osób, które kupiły boxy premium. To właśnie w nich znajdował się bilet kolekcjonerski na pierwsze widowisko grupy Youtuberów. W ostatnim filmie Karol Friz Wiśniewski poinformował, że to było pierwsze takie show przed festiwalami, które Ekipa chce zorganizować w przyszłości. Warto zaznaczyć, że influencer wielokrotnie wspominał, że organizacja tego typu eventów to jedno z jego marzeń, które w przyszłości na pewno będzie chciał spełnić.

Ekipa Friza wydała fortunę na wojskowy helikopter i koncert! Ta KWOTA zwala z nóg

Friz kiedyś i dziś

Koncert Ekipy Friza prawie się nie odbył!

Karol Friz Wiśniewski w czwartek, 12 sierpnia 2021 roku, opublikował film, w którym pokazał ostatnie godziny przed koncertem Ekipy na płycie lotniska w Krakowie. Pogoda nie sprzyjała Youtuberom przez dwa dni. Do tego stopnia, że deszcz zalał całą scenę.

Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie? Kiedy koncert Ekipy online?

Do ostatniego momentu koncert Ekipy Friza stał pod znakiem zapytania. Ulewy, które przechodziły przez Małopolskę nie wróżyły nic dobrego. W trakcie próby generalnej prognozy były jednoznaczne - deszcz i burza. To pokrzyżowałoby plany Youtuberów, którzy chcieli na swoje pierwsze show przylecieć helikopterem. Na szczęście na godzinę przed koncertem pogoda ustabilizowała się i mogli zrealizować wszystkie swoje niespodzianki dla fanów.

Źródło: Koncert Ekipy Friza prawie się nie odbył! Deszcz zalał całą scenę