sanah - kolońska i szlugi

i

Autor: MICHAŁ PAŃSZCZYK, THEDREAMS STUDIO / MAGIC RECORDS POLAND

Kolońska i szlugi od Sanah w wersji disco to nowy hit internetu. Fani oszaleli na jego punkcie!

2021-11-08 10:29

Najbardziej wyczekiwanym kawałkiem 2021 roku bez żadnego ale, można nazwać numer Kolońska i Szlugi od Sanah. Kiedy tylko pojawił się w sieci, każdy oszalał na jego punkcie. Teraz co chwile powstają jego covery, a także nowe wersje. Jesteście ciekawi jak brzmi Kolońska i szlugi w wersji disco? To prawdziwy hit internetu!

Piosenka Kolońska i szlugi od Sanah, zrobiła niezły szum jeszcze zanim się pojawiła. Jej fragment został zaprezentowany podczas kilku koncertów artystki na poprzedniej trasie koncertowej i wtedy się zaczęło! Internet oszalał i nie mógł doczekać się, kiedy pojawi się cały hit. W końcu nadeszla ta długowyczekiwana chwila i dokładnie w piątek 29 października 2021 roku, oczom wszystkich ukazał się oficjalny klip do Kolońska i szlugi. W zaledwie tydzień na YouTube wybiło ponad 6,3 miliona odsłon, a pozytywnych komentarzy nie ma końca! Oczywiście, jak to w przypadku hitów bywa, nie trzeba było długo czekać aż zaczną pojawiać się covery oraz nowe wersje tej piosenki. Internauci po raz kolejny pokazali, jak bardzo są kreatywni i że potrafią jeszcze bardziej udoskonalić prawdziwy hit. Była już Kolońska i szlugi z nową zwrotką, którą nawinął tiktoker Tomek Keddi, a także covery internautów i znanych osób z internetu. Hit na swój warsztat wzięła między innymi Magda Bereda oraz Magda Jankowska, którą widzowie kojarzą z reality show Hotel Paradise.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - Kolońska i szlugi wersja disco

To jednak nie koniec! Numer Kolońska i szlugi pojawił się również w wersji disco, a dokładniej jako rytm lat 80'. Na taki krok zdecydował się tiktoker, producent muzyczny i wokalista w jednym - Mike Johnson, który swoją autorską wersją piosenki oczarował dosłownie wszystkich! Jego aranżacja jest energiczna i niesamowicie rytmiczna. Oprócz tego tiktoker pokazał hit Sanah jakby brzmiał w rytm perkusji, basu, na klawiszach i na gitarze. Obok tego nie da się przejść obojętnie, ponieważ to nowy hit sieci! Przekonajcie się sami :)

-chcę ten kawałek najlepiej w całości!

- lepsze niż oryginał

- cudo

- prosimy pełną wersję

- cudo, lepsze od oryginału (Sanah wybacz, ale to jest tak dobre)

Źródło: Kolońska i szlugi od Sanah w wersji disco to nowy hit internetu. Fani oszaleli na jego punkcie!