Zespoł Szpilki

i

Autor: screen z Instagram/zespolszpilki_official Zespoł Szpilki

Kim są dziewczyny z Zespołu Szpilki? Trzy piękne artystki dają czadu!

2022-04-22 14:30

Trzy nowe twarze na scenie disco polo! Mowa o Klaudii, Milenie i Marlenie, które wspólnie tworzą Zespół Szpilki. Dziewczyny oczarowały słuchaczy numerem Zaczaruję, który notuje blisko 7 milionów wyświetleń na samym YouTube! Co musicie wiedzieć o pięknych Szpilkach? To trio może namieszać w branży disco polo!

Branża disco polo stale się powiększa. Do grona popularnych artystów dołączają co chwile nowe twarze, które dzięki swoim muzycznym nowościom zapisują się do historii. Ogromne, ale jakże pozytywne zaskoczenie wywarły na wielu słuchaczach dziewczyny z formatu Szpilki. Mowa o Klaudii Przybyszewskiej, Milenie Grzywacz oraz Marlenie Sztando, które tworzą seksowne, muzyczne trio. Wokalistki prywatnie znają się ponad 20 lat, jednak swoją przygodę z muzyką zaczęły dopiero kilka lat temu. W 2013 roku założyły kanał na YouTube pon nazwą Tres ninas i nagrywały covery polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Oprócz tego śpiewały także na uroczystościach ślubnych w kościołach, jednak w końcu przyszła pora na karierę z rozmachem!

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Zespół Szpilki - skład, ile mają lat. Kim są Szpilki?

Klaudia, Milena i Marlena podjęły bardzo ważny krok o wznowieniu swojej działalności. W 2020 roku zmieniły nazwę na Szpilki i dołączyły do wytwórni fonograficznej Green Star Music. Od tego momentu prężnie działają i jak się okazuje - są tego efekty! Szpilki zdobyły ogromną popularność dzięki piosence Zaczaruję, która notuje na samym YouTube blisko 7 milionów odsłon. To jednak nie koniec ich sukcesów. Szpilki skradły serca fanów dzięki kolejnym hitom takimi jak: Nie będę kochać, Chciałabym więcej, czy też Wenezuelski film, które również notują miliony odsłon w sieci. Szpilki z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczą, dlatego bądźcie czujni!

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze piosenkarki z branży disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?