Kim jest żona Jurka Owsiaka i ile zarabia? Lidia Niedźwiedzka-Owsiak też pomaga!

i

Autor: AKPA Kim jest żona Jurka Owsiaka i ile zarabia? Lidia Niedźwiedzka-Owsiak też pomaga!

WOŚP

Kim jest żona Jurka Owsiaka i ile zarabia? Lidia Niedźwiedzka-Owsiak też pomaga!

2024-01-28 20:18

Jurek Owsiak poznał się ze swoją żoną Lidią w młodzieńczych latach w zabawny sposób. Obecny szef WOŚP nie zdał w liceum i powtarzał rok w klasie ekonomicznej, do której chodziła jego druga połówka. Kim jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak? Okazuje się, że kobieta również ma wielkie serce i pomaga swojemu mężowi przy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spis treści

  1. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - wiek, wzrost
  2. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - mąż, dzieci
  3. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - zarobki
  4. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - wykształcenie
  5. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - Instagram

Kim jest żona Jurka Owsiaka? Odpowiedzi na takie pytanie poszukuje wiele osób. Wybranką serca założyciela fundacji WOŚP od lat jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, z którą poznał się będąc nastolatkiem. Ich historia z perspektywy czasu wydaje się dosyć zabawna, ponieważ Jurek poznał się z Lidką, gdyż nie zdał w liceum i musiał powtarzać rok w klasie ukochanej. Na co dzień żona Jurka Owsiaka trzyma się z dala od blasku fleszy i mediów. Jest raczej w cieniu, jednak cały czas obok swojego męża, z którym dzielnie prowadzą fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Lidia Niedźwiedzka-Owsik często trzyma rękę na pulsie i sprawnie zarządza działaniami Fundacji. Z WOŚP związana jest prawie od początków z przerwą na dwóch pierwszych akcjach, gdyż musiała zajmować się wychowywaniem małej córki. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Ile WOŚP zebrał pieniędzy przez lata? Finalne kwoty zbiórek Jurka Owsiaka zwalają z nóg!

Margaret i Doda w girlsbandzie? Wredne Cip*nie mogą podbić rynek!

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - wiek, wzrost

Ile lat ma żona Jurka Owsiaka? Lidia Niedźwiedzka-Owsiak ma 69 lat, czyli jest o rok młodsza od  swojego męża. Internauci pytają także ile wzrostu ma Lidia, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - mąż, dzieci

Mężem Lidli, jest oczywiście założyciel fundacji WOŚP - Jurek Owsiak. Małżeństwo ma dwie córki - Aleksandrę (ur 1979) i Ewę (ur 1989). 

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - zarobki

Ile zarabia żona Jurka Owsiaka? Zarobki małżeństwa są głośno komentowane, szczególnie w okolicach finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie znamy dokładnych zarobków Lidii, jednak w sieci można znaleźć informacje że wynagrodzenie "dyrektor do spraw medycznych" wynosi w WOŚP około 13 700 zł brutto. Nie wiemy jednak czy są to prawdziwe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - sprawozdanie finansowe. Ile zarabia Jurek Owsiak na WOŚP?

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Lidia Niedźwiedzka-Owsiak? Żona Jurka Owsiaka jest dziś członkiem zarządu oraz dyrektorem ds. medycznych Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kobieta ukończyła warszawską Szkołę Główną Planowania i Statystyki (dzisiejsza SGH).

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - Instagram

Czy Lidia Niedźwiedzka-Owsiak ma Instagrama? Żona Jurka Owsiaka nie jest aktywna w mediach społecznościowych. Czasami można ją zobaczyć na fotografiach zamieszczanych na oficjalnym koncie Orkiestry.