Ewa Jakubiec Miss Polonia 2023

i

Autor: AKPA Ewa Jakubiec Miss Polonia 2023

MISS POLONIA

Kim jest Miss Polonia 2023? Poznajcie bliżej Ewę Jakubiec

2023-07-03 8:44

Wybory Miss Polonia to najważniejszy konkurs piękności w naszym kraju. Kandydatki, które w ubiegłych latach zdobyły koronę do dziś są znane w świecie mediów i robią zawrotne kariery. Kim jest nowa Miss Polonia 2023? W tegorocznych wyborach zwyciężyła Ewa Jakubiec, której koronę przekazała Krystyna Sokołowska. Sprawdźcie, co wiadomo o laureatce Miss Polonia 2023.

Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec. Kim jest? Ile ma lat? Informacji na temat nowej Miss Polonia poszukuje dziś wiele osób. W piątkowy wieczór 30 czerwca w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem odbył się 44. Finał Konkursu Miss Polonia. O tytuł najpiękniejszej walczyło 19 kandydatek z różnych stron Polski. Początkowo miało być ich 20, jednak jedna z dziewczyn zrezygnowała z udziału w konkursie. Po prezentacjach finalistek w sukniach wieczorowych, strojach sportowych i innych kreacjach od projektantów, poznaliśmy oficjalne wyniki Miss Polonia 2023. Koronę swojej następczyni przekazała Krystyna Sokołowska, która rok temu zwyciężyła konkurs piękności. Nową Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec. Co trzeba o niej wiedzieć?

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Ewa Jakubiec - kim jest Miss Polonia 2023?

Nową Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec, która w konkursie startowała z numerem 11. Nowa Miss Polonia ma 26 lat i pochodzi z małej miejscowości na Opolszczyźnie. Obecnie mieszka we Wrocławiu i jest dyplomowaną pielęgniarką w trakcie specjalizacji anestozjologicznej. Pracuje w zawodzie w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Jednocześnie Ewa Jakubiec studiuje drugi kierunek - zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Pasją Ewy jest modeling. Uwielbia pokazy mody oraz sesje zdjęciowe, a w wolnym czasie Miss Polonia 2023 uwielbia jeździć motocyklem.

ZOBACZ TAKŻE: Pełne wyniki Miss Polonia 2023. Kto został Miss, a kto Wice Miss?