Blanka

i

Autor: AKPA

Kiedy jest Eurowizja 2023? W którym półfinale Polska?

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentująca nasz kraj w konkursie Blanka regularnie raczy fanów materiałami zza kulis, podsycając i tak gorącą już atmosferę. Przypominamy, w jakich dniach odbędą się półfinały oraz wielki finał ESC 2023. Sprawdźcie, kiedy Polska na Eurowizji w Liverpoolu.

Eurowizja 2023 - kiedy Polska? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób zachwyconych nagraniami z prób Blanki. Reprezentująca nasz kraj na Eurowizji wokalistka mocno wzięła sobie do serca uwagi internautów i z tego, co możemy zauważyć nie tylko w jej mediach społecznościowych, ale również na oficjalnych kanałach konkursu, przygotowała spektakularne show pełne tańca i efektów specjalnych. Eksperci przewidują, że "bejba", jak nazywają ją internauci, ma ogromne szanse na awans do finału. Aby tak się stało, Blanka musi zachwycić w półfinale na żywo i pokonać konkurentów z innych krajów. W tym roku Eurowizja 2023 odbędzie się 9, 11 i 13 maja. Sprawdźcie, kiedy na scenie pojawi się Blanka, by zaśpiewać Solo.

Tak Marcin Maciejczak wspiera Blankę przed Eurowizją 2023. Wideo mocno rozczula!

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Eurowizja 2023 - kiedy jest?

Kiedy Blanka na Eurowizji? Reprezentantka Polski jest uczestniczką drugiego półfinału konkursu, co oznacza, że jej występ z Solo zobaczymy 11 maja. Jeśli Blanka zdobędzie odpowiednią liczbę punktów, awansuje do finału, który odbędzie się dwa dni później, w sobotę, 13 maja 2023 roku. Start transmisji półfinałów, jak i finałów o godzinie 21:00 w TVP1 i na YouTubie Eurovision Song Contest.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - głosowanie z Polski. Jak głosować na faworytów konkursu?

Sonda
Czy Blanka ma szansę na awans do finału Eurowizja 2023?