Blanka, Eurowizja 2023

i

Autor: Screen/YouTube/Eurovision Song Contest // Chloe Hashemi Niedziela 7 maja 2023 - Blanka na ceremonii otwarcia 67. Konkursu Piosenki Eurowizji

Ten napis zwrócił uwagę wszystkich! Tak pokazała się Blanka na ceremonii otwarcia Eurowizji 2023

2023-05-07 20:04

W niedzielę 7 maja 2023 odbyła się ceremonia otwarcia 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Gwiazdy przybyły do Liverpoolu na turkusowy dywan, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy i pokazać się w oryginalnych kreacjach. Blanka wyszła w spektakularnej sukni z napisem BEJBA. Musiała to wytłumaczyć prowadzącym.

W niedzielę 7 maja 2023 w Liverpoolu odbyła się niezwykła ceremonia - uroczyste otwarcie 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na turkusowym dywanie pojawiło się 37. reprezentantów z różnych krajów. Wszystkie gwiazdy kolejno schodziły po schodach Walkers Art Gallery po turkusowym dywanie wprost do pary prowadzących, aby zamienić z nimi kilka słów. Następnie udawały się na ściankę, gdzie mogli zapozwać fotoreporterom i odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Ceremonia otwarcia była świetną okazją, aby wyrazić się nie tylko poprzez swoje wypowiedzi, ale także ubiór. Jedni, postawili na całkiem zwyczajne kreacje, inni zaś wykorzystać okazję, aby zaszaleć ze swoim outfitem. Blanka zwróciła szczególną uwagę prowadzących.

Blanka po pierwszej próbie Eurowizji 2023. Tylko dla ESKI!

Blanka z wielkim napisem BEJBA na sukni

Blanka z ogromną pewnością siebie i radością wkroczyła na turkusowy dywan eurowizyjnej ceremonii otwarcia konkursowego show. Choć zaliczyła małą wpadkę, potykając się suknię, pokazała wielką pewność siebie i ogromną radość z faktu, iż bierze udział w tak prestiżowej imprezie. Gdy przy akompaniamencie piosenki "Solo" zeszła do prowadzących, Sam Quek od przywitała ją słowami: "Wyglądasz jak księżniczka". Blanka na tę niezwykłą okazję włożyła ogromną, zieloną suknię i zielone, długie rękawiczki. Włosy spięła w wysoki kucyk i postawiła na delikatny makijaż podkreślający jej wyjątkową urodę. Ale to nie wszystko, na trenie jej sukni, można było dostrzec wielki, różowy napis BEJBA. Prowadzący zapytali wprost, o co chodzi z tym sloganem. Blanka wyjaśniła, że jest to pierwsze słowo piosenki "Solo", a sposób w jaki je wypowiada, stało się w Polsce ikoniczne, natomiast ona sama zyskała prze to ksywę "Bejba". Ta sytuacja pokazuje, że Blanka ma niezwykły dystans do własnej osoby, ponieważ cały hejt związany z jej sposobem śpiewania po angielsku potrafiła obrócić w żart, nie przejmując się krytyką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Blanka - 5 ciekawostek, których nie wiedziałeś o polskiej reprezentantce na Eurowizji 2023

Blanka, Eurowizja 2023

i

Autor: Screen/YouTube/Eurovision Song Contest Niedziela 7 maja 2023 - Blanka na ceremonii otwarcia 67. Konkursu Piosenki Eurowizji
Źródło: Ten napis zwrócił uwagę wszystkich! Tak pokazała się Blanka na ceremonii otwarcia Eurowizji 2023