Kevin sam w Nowym Jorku

i

Autor: AKPA

HIT TELEWIZJI

Kevin sam w Nowym Jorku 2023 - kiedy w TV? Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć kultową komedię

2023-12-23 9:37

W okresie świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, Polacy z niecierpliwością wyczekują w telewizyjnej ramówce kultowej komedii z Macaulayem Culkinem. Wiemy już, że pierwsza część filmu zostanie wyemitowana w Wigilię. Co w takim razie z drugą częścią, czyli filmem "Kevin sam w Nowym Jorku"? Mamy dobrą wiadomość!

"Kevin sam w Nowym Jorku" - czy będzie na święta lub w Nowy Rok? Nad tą kwestią zastanawia się wiele osób. Choć oglądało się go przysłowiowo milion razy i tak za każdym razem śmieszy. Mowa o kultowej komedii w roli głównej z Macaulayem Culkinem. Odważny ośmiolatek najpierw zostaje sam w domu i zastawia pułapki na włamywaczy, a w drugiej części przypadkowo ląduje sam w Nowym Jorku i tam ponownie stawia czoła "bandytom lepkie ręce". Wielu Polaków nie wyobraża sobie świątecznego okresu, bez Kevina i co ciekawe już raz prawie zrezygnowano z tego pomysłu. Było to w 2010 roku, kiedy to Polsat nie uwzględnił filmu w świątecznej ramówce. Szybka reakcja widzów, specjalna petycja i film pojawił się w Boże Narodzenie. W tym roku nie mogło być inaczej. "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w telewizji w Wigilię. Co w takim razie z drugą częścią? Kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" będzie w TV? Znamy odpowiedź!

Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy w TV 2023?

Zastanawiacie się kiedy zostanie wyemitowana komedia "Kevin sam w Nowym Jorku"? Druga część przygód odważnego ośmiolatka, zostanie wyemitowana dopiero po świętach, a dokładnie w Nowy Rok. "Kevin sam w Nowym Jorku" zostanie pokazany przez telewizję Polsat w poniedziałek 1 stycznia o godzinie 20:00. Powtórka pojawi się na tym samym kanale we wtorek 2 stycznia o godzinie 8:05.

ZOBACZ TAKŻE: Ile Mariah Carey zarabia na „All I Want For Christmas”? Ta KWOTA robi ogromne wrażenie!