ukochany roxie węgiel

Kevin Mglej to ukochany Roksany Węgiel. To warto o nim wiedzieć!

2024-07-19 9:37

To jemu Roksana Węgiel oddała całe swoje serce. Kevin Mglej - muzyk, człowiek orkiestra i ukochany najpopularniejszej artystki w naszym kraju. Kim jest z wykształcenia? Ile ma lat i jak prezentuje się jego majątek? Najważniejsze informacje o mężczyźnie, znajdziecie w naszym artykule.

Kim jest Kevin Mglej? Informacji na temat ukochanego Roksany Węgiel poszukuje wiele osób. Gdy artystka wkroczyła w pełnoletność ogłosiła światu radosną nowinę, a mianowicie pochwaliła się związkiem z dużo starszym od siebie mężczyzną. Jej wybrankiem serca jest właśnie Kevin Mglej, który w tamtym momencie poprzez ogłoszenie artystki zyskał na popularności. 28-latek przez pięć lat studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, jednak swoją karierę związał z muzyką. Kevin Mglej pisze piosenki, jest współzałożycielem wytwórni muzycznej Unity Records i zajmuje się działaniami marketingowymi. To jednak nie koniec jego zawodowej ścieżki. Kevin Mglej jest także właścicielem i szefem agencji o nazwie House of Hype by KM, która zajmuje się obsługą kanałów w mediach społecznościowych, influencer marketingiem oraz tworzeniem kampanii na TikToku.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel i Kevin Mglej chodzili na "różańcowe randki". Wiara mocno ich połączyła

Warto również wiedzieć, że Mglej od 2021 roku wydaje własne kawałki pod pseudonimem Ratel, a jego jeden z najsłynniejszych singli to "Biała Sukienka". Jkaby tego było mało ukochany Roxie we współpracy z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim stworzył autorsko-kompozytorsko-producencki zespół o nazwie Wolf House Production, a z ich usług skorzystało już wiele gwiazd - Justyna Steczkowska, Viki Gabor czy Marina.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Kevin Mglej - wiek, wzrost

Ile lat ma Kevin Mglej? Ukochany Roksany Węgiel urodził się w grudniu 1996 roku w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć skończy w tym roku 28 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Kevin Mglej, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci. Sądząc po zdjęciach, mężczyzna jest wysoki, ponieważ nawet gdy Roxie Węgiel założy buty na obcasie, to i tak Kevin nadal jest od niej o głowę wyższy.

Kevin Mglej - dziecko, była partnerka

Kevin Mglej ma syna z poprzedniego związku. Mężczyzna niegdyś był zaręczony z Malwiną Dubowską, aktorką, która ma na swoim koncie między innymi role w "Przyjaciółkach" czy też produkcji "Papiery na szczęście". W styczniu 2020 roku przyszedł na świat ich syn William.

ZOBACZ TAKŻE: Kevin Mglej zrobił salto na oczach milionów Polaków! To Roxie Węgiel napisała po jego występie w TzG

Kevin Mglej - majątek

Ile zarabia Kevin Mglej? Majątek osób publicznych zawsze budzi zaciekawienie. Jest to oczywiście sprawa indywidualna i nie wiemy ile zarabia ukochany Roxie. Z pewnością nie jest to mała kwota, ponieważ Kevin Mglej to człowiek wielu talentów. W końcu zawodowo zajmuje się działaniami marketingowymi, jest właścicielem i szefem agencji o nazwie House of Hype by KM, a także współzałożycielem wytwórni muzycznej Unity Records.

Kevin Mglej - rodzice

Kim są rodzice Kevina Mgleja? O życiu prywatnym mężczyzny wiele nie wiemy, jednak kilka razy można było dostrzec jak jego mama Anna kibicuje swojej synowej Roxie Węgiel między innymi w Tańcu z Gwiazdami. Mama Kevina Mgleja jest aktywna na Instagramie, gdzie w swoim bio umieściła kilka informacji o sobie, a mianowicie "Art Manager; Art projects & exhibitions".

Kevin Mglej - Instagram

Kevin Mglej jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę aplikacji jego imię i nazwisko. Artysta publikuje na swoim profilu zdjęcia z Roksaną Węgiel, a także dzieli się relacjami ze swojego życia zawodowego.

Listen on Spreaker.