Kayomee

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Kayomee prezentuje angielsko-polski kawałek. W klipie uczestnik programu Top Model

2023-07-20 14:40

Kayomee, to dziewczyna, która urodziła się z telefonem w ręku. Reprezentantka Generacji Z lawirując pomiędzy rzeczywistością, a pstrokatą kreacją prezentuje niebanalne wydania, w których doszukać się można odniesień do różnorodnej tematyki. Teraz przyszedł czas na jej nowość o tytule "Call You Up".

W świecie muzycznym zdarzają się niezwykłe połączenia, które przyciągają uwagę i budzą ciekawość. Tym razem zaskoczenie przynosi debiutująca wokalistka KAYOMEE, która do swojego najnowszego teledysku zaprosiła BORYSA BARCHANA, znanego uczestnika popularnego programu "TOP MODEL". Klip, pełen wyrazistych kolorów i symbolicznych elementów, nie tylko przyciąga wzrok, ale również skłania do refleksji. 

Teledysk jest prawdziwą paletą kolorów, a jego symbolicznym elementem jest telefon. KAYOMEE ujawniła, że obecność urządzenia w teledysku ma głębokie znaczenie. Jego obecność jest metaforą problemu, który artystka porusza w swoim utworze - uzależnienia młodzieży i ogólnie ludzi od telefonów. KAYOMEE, jako postać odrealniona i wyidealizowana, symbolizuje kreowany idealny świat obecny w mediach społecznościowych, który nie jest prawdziwy. W teledysku możemy zobaczyć, że telefony budzą różne emocje, nie zawsze pozytywne. 

Moja Panienka| Nowator | SuperNova Live

Kayomee - Calu You Up

W klipie Kayomee kontrastuje swój wygląd z realnymi postaciami, reprezentowanymi przez Borysa Barchana i Ewę Ekwę. Jest to ciekawy zabieg, który podkreśla dysonans między sztucznie wykreowanym światem, a zwykłymi ludźmi. Niezależnie od naszej tożsamości, możemy stać się ofiarami pułapki idealnego świata - idealnych zdjęć, wyglądu czy relacji. Takie właśnie wrażenie oddaje stylistyka klipu. "Call You Up" od strony lirycznej przedstawia prostą relację, ale jednocześnie jest przykładem na to, jak ważną rolę pełni telefon w naszym życiu. Teledysk przekazuje ważne przesłanie o uzależnieniu od telefonów i pułapkach kreowanego idealnego świata w mediach społecznościowych. 

Ekscentryczny teledysk debiutującej artystki Kayomee z udziałem uczestnika programu "TOP MODEL" Borysa Barchana oraz Ewy Ekwy. Rarytas dla fanów muzyki i miłośników sztuki wizualnej. Zobaczcie sami!