Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@katarzyna_skrzynecka_official Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu i zachwyciła internautów

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła naturalnym wyglądem. "Jaka Pani jest piękna bez makijażu"

2024-02-23 9:01

Katarzyna Skrzynecka na co dzień nie stroni od mocnego makijażu, wyraźnie podkreślonych oczu i doklejonych rzęs. Z trudem można znaleźć zdjęcia, na których prezentuje się sauté. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i bardzo zaskoczyła internautów naturalnością! Fani są zachwyceni jej urodą.

Katarzyna Skrzynecka to 53-letnia aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która przed kamerami debiutowała niemal 40 lat temu, kiedy to, jeszcze jako nastolatka, zagrała w filmie "Pewnego letniego dnia" (1985). Z zawodu jest aktorką - ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie - i już na studiach rozpoczęła pracę zawodową. Od tamtej pory można ją oglądać zarówno na teatralnych deskach, jak i w filmach i serialach. Skrzynecka jest obdarzona nie tylko aktorskim, ale także niezwykłym talentem wokalnym. Katarzyna ma na koncie sześć studyjnych albumów, które powstały na przestrzeni 13 lat, w latach 1998-2011.

Biorąc pod uwagę jej sceniczne doświadczenie, twórcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powierzyli aktorce zadanie oceniania uczestników. Katarzyna Skrzynecka zasiadała w fotelu jurorskim przez 15 edycji programu, jednak po zmianie władz Polsatu, ku zaskoczeniu wszystkich, została zwolniona. Jednakże, pod koniec 2023 roku media obiegła wieść o jej powrocie do TTBZ. Ta informacja bardzo ucieszyła jej fanów, a już niedługo zobaczymy ją w charakterze uczestniczki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsza zwyciężczyni w historii powraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wygraną ma w kieszeni?

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Kiedy premiera "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2024? Kto wystąpi?

Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która miała miejsce w 2014 roku, teraz w jubileuszowej 20. edycji ponownie zobaczymy jej niezwykłe metamorfozy i sceniczne popisy. Towarzyszyć będą jej niezwykłe gwiazdy - Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Kacper Kuszewski, Mateusz Ziółko oraz Filip Lato, Maria Tyszkiewicz oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Premiera 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbędzie się w piątek 8 marca 2024 o godz. 20:05 w Polsacie.

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu

Uczestnicy TTBZ są w trakcie przygotowań do nowej edycji. Trwają próby muzyczne, kamerowe, jak również próby charakteryzacji, o których napisała Skrzynecka w swoich mediach społecznościowych.

Zaczęło się, zmęczona, ale szczęśliwa. Próby charakteryzacji... próby muzyczne... próby kostiumów i choreografiii, próby kamerowe w @telewizja.cyfrowy.polsat. Aby skoordynować naszą Gold 8-kę bardzo zapracowanych pozytywnych Wariatów. Start pracy w studio to 02:45 nocą, a koniec takiej doby dla niektórych około 23:30. Chyba, że któreś gna o 17:30 do teatru by zagrać swoje wieczorne spektakle - to wtedy wyjątkowo wcześniej... Ale będzie pięknie! MUSI - zdradziła aktorka.

Zmęczona, ale zadowolona Katarzyna Skrzynecka, nie przejmując się swoim wyglądem, opublikowała na instagramowym profilu serię zdjęć zdradzających kulisy przygotowań do programu. Widzimy na nich aktorkę w zupełnie naturalnej odsłonie, bez makijażu i jej charakterystycznych doklejanych rzęs.

Uczestniczka TTBZ zaskoczyła swoim wyglądem, ale fani nie mają wątpliwości, że bez makijaży, aktorka wygląda przepięknie: Kasiu śliczna...teraz wyglądasz przepięknie / Ło matko, jaka laseczka  / Kochana, bez tych wszystkich sztuczności wyglądasz na dwadzieścia lat młodziej. Conajmniej / Kobieto po ci na co dzień te tony makijażu ?! Naturalna jesteś PIĘKNA! I te piękne wielkie oczyska / WOW jaka Pani jest piękna BEZ MAKIJAŻU - czytamy pod postem Kasi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Historyczna zmiana z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wszystko po aferze z Kubą Szmajkowskim

Źródło: Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła naturalnym wyglądem. "Jaka Pani jest piękna bez makijażu"