Kasia Cichopek

i

Autor: AKPA Kasia Cichopek

Kasia Cichopek ma nową pracę, dzięki której spełniła marzenie córki. Wcale nie chodzi o TV!

2022-11-30 14:22

Katarzyna Cichopek od września 2020 roku współprowadzi poranny program TVP 2 - Pytanie na śniadanie. W mgnieniu oka stała się ulubienicą widzów, a teraz okazuje się, że dostała nową posadkę i wcale nie chodzi tu o telewizję. Nową pracą aktorka spełniła największe marzenie swojej córki. Sprawdźcie o co chodzi.

Katarzyna Cichopek to jedna z popularniejszych aktorek. Wielu osobom kojarzy się z Kingą Zduńską z serialu M jak miłość, w którym gra nieprzerwanie od 2000 roku. To właśnie ta rola przyniosła jej ogólnopolską rozpoznawalność, a z biegiem czasu było jeszcze lepiej. Kasia Cichopek uczestniczyła w wielu programach telewizyjnych, grała na deskach teatru, a nawet okazało się że jej wielką pasją jest taniec. Od pewnego czasu życie Katarzyny Cichopek zmieniło się o 180 stopni. Nie dość, że stała się ulubienicą widzów Pytania na śniadanie, to jeszcze jej życie uczuciowe nabrało rozmachu. Rozwiodła się ze swoim mężem Marcinem Hakielem, a teraz tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, z którym również współprowadzi Pytanie na śniadanie. Teraz aktorka chwali się kolejną nową fuchą w swojej karierze zawodowej, która jak się okazało była spełnieniem marzeń jej córki.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Kasia Cichopek - nowa praca dubbing

Kasia Cichopek pochwaliła się kolejnym sukcesem w swojej karierze. Polska aktorka wcieliła się w "Nocną Wróżkę", której użyczyła głosu. Dubbing Kasi można będzie usłyszeć w bajce "Kierunek Księżyc", która w kinach zadebiutuje od piątku 2 grudnia. Aktorka pokazała kilka kadrów z nowej pracy, która jak można się domyślać daje jej dużo radości. Ogromną satysfakcję sprawia jej również to, że dubbingowaniem postaci spełniła marzenie swojej córki Helenki, która od zawsze chciała usłyszeć głos swojej mamy w bajce.

Kochani, zapraszam Was do kin na piękną bajkę „Kierunek Księżyc” już od 02.12 ? Mam wielką przyjemność wcielić się w Nocną Wróżkę, ??‍♀️ fantastyczną postać, której użyczyłam swój głos i tym samym spełniłam marzenie mojej córci. Helenka od zawsze chciała, żebym dubbingowała. ?️ Moja postać jest zapominalska, śmieszna, chce pomóc, ale różnie to wychodzi. ? Jest to piękny, przygodowy film dla dzieci, film, który pokazuje siłę przyjaźni, walkę dobra ze złem. Jest kolorowy, zabawny, po prostu piękne kino familijne. Serdecznie Wam polecam.

Skusicie się na takie kino? 

ZOBACZ TAKŻE: Modląca się Katarzyna Cichopek oberwała w internecie. Suchej nitki nie pozostawiła na niej znana dziennikarka

Sonda
Lubisz Kasię Cichopek jako prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?