Karolina Pisarek

i

Autor: wbf

Karolina Pisarek o modelkach: Wychodzą do łazienki i wracają z białym nosem!

2021-12-06 6:32

Karolina Pisarek postanowiła udzielić bardzo szczerego wywiadu. Opisuje w nim między innymi zachowanie swoich koleżanek po fachu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Karolina Pisarek jest młodą modelką, której kariera rozpoczęła się w programie Top Model. Wówczas dziewczyna miała 18 lat. Teraz jako już nieco bardziej doświadczona modelka mówi wprost o tym, co dzieje się w branży. Karolina zapowiedziała wydanie swojej książki. Zdaniem wielu osób jest na to za wcześnie, bo dziewczyna ma zaledwie 24 lata. Modelka jest jednak niezrażona. 

Ostatnio zaskoczyła również swoją bardzo szczerą wypowiedzią dotyczącą jej koleżanek z branży. 

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Karolina była gościem Żurnalisty. Tam opowiedziała o imprezowych modelkach, które nie przykładały się do pracy. 

cytuje wypowiedź modelki u Żurnalisty Pudelek.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?

W momencie, kiedy zaczęłam wyjeżdżać za granicę i zaczęłam się przyglądać innym modelkom, co one robią, to byłam w szoku. Zaczęłam się zastanawiać: "Boże, czy ja jestem nudna?!" Bo ja byłam bardzo zorganizowana, młoda dziewczyna, 17-18 lat, cały czas pracowałam... A one tu imprezy, tu alkohol, tu hangover, od rana do nocy. Śmierdziały rano alkoholem i szły takie nieświeże do pracy (...) Imprezowy świat mnie nie pociągał głównie dlatego, że się go po prostu bałam. Jak widziałam, co tam się dzieje, to byłam przestraszona. Nie wiedziałam, że można takie rzeczy robić, bo u mnie w domu takich rzeczy nie było. I to, że koleżanki z branży często wychodzą do łazienki i wracają z białym nosem, to jest jedno, ale różne inne rzeczy też mają miejsce. Ja się temu przyglądałam, ale nigdy nie byłam tego częścią

Źródło: Karolina Pisarek o modelkach: Wychodzą do łazienki i wracają z białym nosem!