Kaja Gniecioszek

i

Autor: Lemon Records Kaja Gniecioszek

Kaja Gniecioszek - kim jest artystka o anielskim głosie? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2022-06-18 17:33

Nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej? Wiele na to wskazuje! Kim jest Kaja Gniecioszek, która wielkimi krokami wkracza do wielkiego świata sławy i piosenki? Niebawem zobaczymy ją podczas konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu 2022. Poznajcie ją bliżej!

Spis treści

  1. Kaja Gniecioszek - KTO TO?
  2. Kaja Gniecioszek - WIEK
  3. Kaja Gniecioszek - WZROST
  4. Kaja Gniecioszek - INSTAGRAM

Kaja Gniecioszek budzi zainteresowanie wielu osób. Kim jest młoda artystka, która za sprawą barwy swojego głosu pojawi się na prestiżowym konkursie Debiuty podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki? Warto poznać ją bliżej, ponieważ jej nazwisko z dnia na dzień może być coraz bardziej rozpoznawalne! Kaja Gniecioszek od najmłodszych lat związana jest z muzyką. To przyjaźń, która trwa do dziś i raczej będzie tak jeszcze bardzo długo! Artystka mając zaledwie 8 lat, napisała swoją pierwszą warstwę liryczną piosenki i jak widać, na tym się nie skończyło. Jej debiutancki, a zarazem doskonale przyjęty singiel, nosi tytuł Nie wymazał nas czas. Co ciekawe, towarzyszy mu również teledysk, który od 2019 roku śmiga w sieci, gromadząc tysiące odsłon i jak na debiut niespełna dwunastoletniej Kai, możemy śmiało stwierdzić, że to naprawdę niezłe osiągnięcie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2022 - Debiuty i Premiery. Kto i kiedy wystąpi? [DATA, PROGRAM, BILETY]

Szybkie pytania - Kaja Gniecioszek

Kaja Gniecioszek - KTO TO?

Kaja Gniecioszek nie tylko śpiewa, ale także pisze i komponuje własne piosenki. Od jakiegoś czasu w ogóle nie zwalnia tempa, a świadczą o tym single, które wydała i które cieszą się coraz większą popularnością w sieci. Do jej dorobku wpisują się piosenki zatytułowane: Nie wymazał nas czas, Marzenia me, Fight, czy też singiel Głowa do góry z którym artystka pojawi się na Festiwalu w Opolu już 18 czerwca 2022 roku.

Warto również wiedzieć, że Kaja szlifuje swój talent wokalny w Poznaniu, a utwory nagrywa w Krakowie, Zielonej Górze oraz Warszawie. Ostatnio zaczęła również współpracować z jednym z najwspanialszych tekściarzy naszych czasów Markiem Dutkiewiczem, czego efektem jest świetny cover kultowego utworu w klimacie reggae Alei Gwiazd.

Oprócz muzyki Kaja Gniecioszek interesuje się kulturą Japonii, uczy się samodzielnie tego języka, czyta dużo książek w szczególności Stephena Kinga, a także interesuje się kryminalistyką i psychologią oraz jest fanką Sherlocka Holmesa. Jej największym marzeniem jest zdobycie jak największej grupy wiernych słuchaczy, którzy będą wspierali ją w twórczości w tych dobrych i złych momentach.

Kaja Gniecioszek - WIEK

Ile lat ma Kaja Gniecioszek? To żadna tajemnica! Młoda wokalistka urodziła się dokładnie 12 czerwca 2007 roku w Kostrzynie nad Odrą. Jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończyła 15 lat.

Kaja Gniecioszek - WZROST

Ile wzrostu ma Kaja Gniecioszek? To ciekawi wiele osób. Młoda artystka należy do grona wysokich nastolatek i mierzy dokładnie 172 cm wzrostu.

Kaja Gniecioszek - INSTAGRAM

Kaja Gniecioszek jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @kaja gniecioszek. Warto zaobserwować artystkę, ponieważ właśnie w social mediach najszybciej można śledzić jej intensywnie rozwijającą się karierę!