Kaja Gniecioszek gościem programu SuperStar

i

Autor: materiały Radio SuperNova Kaja Gniecioszek gościem programu SuperStar

Kaja Gniecioszek gościem programu SuperStar. Jak przygotowuje się do Debiutów 2022 w Opolu?

2022-06-10 12:07

Choć ma dopiero 15 lat to z dnia na dzień, wie o niej coraz więcej osób! Mowa o utalentowanej artystce jaką jest Kaja Gniecioszek. Nastolatka wystąpi niebawem na Festiwalu w Opolu 2022 podczas konkursu Debiuty. Jak wyglądają jej przygotowania do tak ważnego wydarzenia? Czy stresuje się na scenie?

Zastanawiacie się kim jest Kaja Gniecioszek? To 15-latka, która z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. To właśnie ona pracowała z legendarnym kompozytorem, który tworzył piosenki dla Maryli Rodowicz, Dody, Izabeli Trojanowskiej, czy też dla Norbiego. Kaja Gniecioszek mając zaledwie 8 lat, napisała swoją pierwszą warstwę liryczną piosenki i jak widać, na tym się nie skończyło. Już 18 czerwca zobaczymy ją na wielkiej scenie w Opolu, podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Nie będzie to zwykły koncert, a konkurs Debiutów, gdzie Kaja zaprezentuje się przed całą Polską z piosenką Głowa do góry.

Kaja Gniecioszek odświeżyła hit Aleja Gwiazd. Cover artystki lepszy niż oryginał?

Mamy dla Was niespodziankę! Kaja Gniecioszek będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w programie SuperStar. Artystka opowie o muzycznych początkach, o tym co kocha w muzyce, o mobilizującym stresie na scenie i oczywiście o przygotowaniach do koncertu Debiutów w Opolu 2022. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 12 czerwca równo o godzinie 19. Tylko Wam Kaja zdradzi takie tajemnice!

Szybkie pytania - Kaja Gniecioszek
Sonda
Czy Kaja Gniecioszek wygra Konkurs Debiutów w Opolu 2022?