Justyna Steczkowska

i

Autor: ARTUR HOJNY / SuperExpress

GWIAZDY

Życie i kariera Justyny Steczkowskiej. To warto o niej wiedzieć!

2024-02-15 12:19

Justyna Steczkowska to jedna z popularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej, która znana jest z szerokiej skali głosu, wyliczonej na cztery oktawy. Mało kto wie, że artystka jest także projektantką mody, kompozytorką, skrzypaczką, a także autorką tekstów. Okazjonalnie występuje jako aktorka filmowa i teatralna. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Justyna Steczkowska - wiek, dzieci, mąż, wzrost, bez makijażu, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Justyna Steczkowska to kobieta orkiestra. Nie dość, że wszystkich czaruje swoim głosem, to jeszcze potrafi zauroczyć stylizacjami, które genialnie wybiera. Artystka karierę muzyczną rozpoczynała w zespołach jazzowych i rockowych, a w 1994 roku pojawiła się w Szansie na Sukces. Zaśpiewała wtedy piosenkę Boskie Buenos z repertuaru Maanam i zajęła pierwsze miejsce. Następnie wystąpiła w konkursie Debiuty, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie również zwyciężyła.

Kolejnym sukcesem w jej karierze była Eurowizja w Dublinie. Justyna Steczkowska w 1995 roku reprezentowała Polskę w finale 40. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie z piosenką Sama zajęła 18. miejsce. To jednak nie koniec jej sukcesów. Artystka ma na swoim koncie wiele nagród, tytułów, występów w telewizji, a także posadkę trenerki w The Voice of Poland. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Justyna Steczkowska - wiek

Ile lat ma Justyna Steczkowska? Artystka urodziła się 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończyła 51 lat.

Justyna Steczkowska - wzrost

Ile wzrostu ma Justyna Steczkowska? To żadna tajemnica. W sieci widnieje informacja, że piosenkarka mierzy około 164 cm wzrostu.

Justyna Steczkowska - rodzice

Kim są rodzice Justyny Steczkowskiej? Historia ich powstania jest ciekawa, bowiem w przeszłości Stanisław Steczkowski był księdzem w małej podkarpackiej wsi, natomiast mama chórzystą w tym kościele. Mama artystki to Danuta, która miała korzenie tatarskie, natomiast ojciec Stanisław wywodził się z rodziny góralskiej. Justyna Steczkowska jest czwartym z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Justyna Steczkowska. Luksus w podwarszawskiej willi to mało powiedziane!

Justyna Steczkowska - mąż

Czy Justyna Steczkowska ma męża? Tak, serce artystki jest zajęte. Jej mężem od 2000 roku jest model i architekt - Maciej Myszkowski. Para w kwietniu 2017 roku poinformowała o separacji, jednak z czasem zażegnali kryzys w małżeństwie.

Justyna Steczkowska - dzieci

Czy Justyna Steczkowska ma dzieci? Owocem związku artystki i jej męża jest trójka dzieci - Leon (2000), Stanisław (2005) oraz Helena (2013).

Justyna Steczkowska - Instagram

Justyna Steczkowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując jej imię i nazwisko.