Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe

Julinek Park - Weekend Holi. Co będzie się działo 23-24 lipca?

2022-07-20 14:07

Ten weekend będzie naprawdę wyjątkowy! Już niebawem Julinek Park stanie się prawdopodobnie najbardziej kolorowym miejscem w Polsce! To wszystko za sprawą Holi – święta, podczas którego wszyscy chętni będą mogli beztrosko obrzucać się różnokolorowym proszkiem. Sprawdźcie, co będzie się działo w weekend 23-24 lipca w Julinek Park.

Prawdziwe święto kolorów! Czas na weekend Holi w Julinek Parku. Ten weekend będzie naprawdę wyjątkowy! Już niebawem Julinek Park stanie się prawdopodobnie najbardziej kolorowym miejscem w Polsce! To wszystko za sprawą Holi – święta, podczas którego wszyscy chętni będą mogli beztrosko obrzucać się różnokolorowym proszkiem. Ponadto, zaplanowano specjalną atrakcję, podczas której wielobarwne Holi zostanie zrzucone z „Adrenaliny” czyli kolejki tyrolskiej w parku linowym. Bez wątpienia zrobi to niesamowity efekt wizualny, a co najważniejsze przyniesie gościom wiele frajdy.

Wakacyjny SuperHIT odc III

Julinek Park 23-24 lipiec ATRAKCJE

Jak przystało na Julinek Park, nie może zabraknąć także zapierających dech w piersiach występów cyrkowych. Wśród nich znajdzie się przedstawienie zatytułowane „Szafa Show”. Będzie to zakręcone, szalone, prawdziwie ogniste, uliczne widowisko, gdzie zdarzyć może się wszystko. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują fireshow, jakiego jeszcze nie było, z zaskakującym finałem, którego długo nie da się zapomnieć. Widowisko pełne będzie gagów oraz interakcji z publicznością, przekraczając granice między fireshow, a teatrem ulicznym.

Występują: Jakub Szwed, Daniel Chlibiuk, Marek Żmuda

HARMONOGRAM 23-24 LIPCA

 • 12:00 – Pokaz ognia - Fundacja „Sztukmistrze” – MAŁA SCENA
 • 14:00 – „Szafa Show” - Fundacja „Sztukmistrze” – DUŻA ARENA
 • 15:00 – Mini Disco + Parada Holi – MAŁA SCENA
 • 16:00 – „Szafa Show” - Fundacja „Sztukmistrze” – DUŻA ARENA
 • 16:30 – Warsztaty plastyczne - Witrażowe Lampy – MAŁA SCENA
 • 17:30 – „Szafa Show” - Fundacja „Sztukmistrze” – DUŻA ARENA
 • 18:00 – Wystrzał Holi i mini disco – MAŁA SCENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

 • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
 • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
 • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
 • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park - Weekend Holi

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Weekend Holi

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?