Julia Żugaj

i

Autor: screen z IG/@juliazugaj Julia Żugaj

Julia Żugaj - wiek, wzrost, sklep, kosmetyki, chłopak, piosenki, Team X, Instagram

2023-03-04 20:27

Kim jest Julka Żugaj, którą w mediach społecznościowych obserwuje ponad milion osób? To znana i lubiana influencerka, która ogromną rozpoznawalność zawdzięcza internetowemu przedsięwzięciu, jakim jest Team X 2. Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł!

Spis treści

 1. Julia Żugaj - wiek, wzrost
 2. Julia Żugaj - chłopak
 3. Julia Żugaj - Team X
 4. Julia Żugaj - piosenki
 5. Julia Żugaj - sklep, kosmetyki
 6. Julia Żugaj - Instagram

Julia Żugaj - wiek, wzrost, sklep, kosmetyki, chłopak, piosenki, Team X, Instagram: takie frazy poszukiwane są przez wiele osób. Kim jest Julia Żugaj? To wiedzą najlepiej najmłodsi fani internetowej gwiazdy. Julka mając zaledwie cztery lata została członkinią dziecięcego zespołu Wesołe nutki, a w 2018 rozpoczęła aktywność w mediach społecznościowych, tworząc razem ze swoją młodszą siostrą Sonią głównie filmiki o tańcu i lifestyle’u. Jej kariera nabrała jednak tempa, gdy nawiązała współpracę ze Spotlight Agency zajmującą się influencer marketingiem i w 2020 roku dołączyła do drugiej edycji internetowego projektu Team X. Julia Żugaj w mgnieniu oka stała się topową gwiazdą internetu, a także idolką dzieci i młodzieży.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Julia Żugaj - wiek, wzrost

Kiedy Julia Żugaj ma urodziny? Influencerka urodziła się 15 czerwca 2000 roku, więc jak łatwo można obliczyć niebawem będzie świętować swoje 23. urodziny. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Julia Żugaj? Według informacji dostępnych w internecie, gwiazda ma około 167 cm wzrostu.

Julia Żugaj - chłopak

Czy Julia Żugaj ma chłopaka? Influencerka wcześniej związana była z Sheo, który naprawdę nazywa się Maciej Ejsmont. Chłopak razem z nią dołączył do Teamu X, jednak później ich związek się rozpadł. Na ten moment nie wiemy, czy serce Julii Żugaj jest zajęte, czy też wolne.

Julia Żugaj - Team X

Julia Żugaj zawdzięcza swoją ogromną rozpoznawalność dzięki projekcie Team X. Influencerka dołączyła do drugiej edycji internetowego przedsięwzięcia i była jedną z najbardziej lubianych gwiazd. Pobyt w białej willi otworzył jej wiele możliwości, dzięki czemu dziś nie tylko nagrywa i dodaje zdjęcia, ale także tańczy i śpiewa!

Julia Żugaj - piosenki

Okazało się, że Julia Żugaj ma w sobie ukryty talent, jakim jest śpiewanie! W listopadzie 2020 roku została członkinią projektu Team X, z którym wydała swoje pierwsze piosenki. Następnie 12 października 2022 roku nakładem Unity Records wydała minialbum "Miłostki", z którym nie dość że dotarła do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS to jeszcze za sprzedaż epki uzyskała status złotej płyty! Do jej najpopularniejszych piosenek należą kawałki takie jak:

 • Wiosenny Bez
 • Miłostki
 • Nie sądzę
 • Los
 • Przy Tobie

Julia Żugaj - sklep, kosmetyki

Julia Żugaj osiągnęła także w swojej karierze sukces związany z kosmetykami! W związku z projektem Team X wydała swoje perfumy, a nawet kosmetyki do makijażu i nie tylko!

Julia Żugaj - Instagram

Julia Żugaj jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie bez problemu, wpisując w lupkę po prostu jej imię i nazwisko. Julię Żugaj w kolorowej aplikacji obserwuje ponad 1,1 mln osób!

Sonda
Lubisz piosenki Julii Żugaj?