Julia Rocka - kim jest? Kto to jest? Jej głos robi furorę w internecie!

i

Autor: Estella Dandyk / Sony Music Poland / materiał prasowy Julia Rocka - kim jest? Kto to jest? Jej głos robi furorę w internecie!

Julia Rocka - kim jest? Kto to jest? Jej głos robi furorę w internecie!

2021-11-02 16:06

7 milionów odsłuchań jej debiutanckiego singla, 7 milionów polubień na TikToku! Julia Rocka robi furorę w internecie, a to dopiero początek. Kim jest młoda, startująca artystka? Poznajcie ją bliżej już teraz.

Julia Rocka - kim jest młoda wokalistka? Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem TikToka. Aplikacja stała się znakomitą platformą do promocji muzyki. Dzięki niej Doja Cat, Lil Nas X czy Olivia Rodrigo dziś generują miliardy streamów. Również na polskim podwórku artyści coraz częściej wykorzystują to narzędzie, Julia Rocka była jedną z pierwszych. W lipcu 2020 roku Julia wraz ze swoim kolegą z liceum spontanicznie nagrała i opublikowała utwór „Jeep”. Chwilę przed świętami Bożego Narodzenia nieśmiało poprosiła użytkowników TikToka o świąteczny prezent, posłuchanie jej piosenki oraz udostępnienie. Kilka dni później utwór znalazł się na 1. miejscu Spotify Viral w Polsce, a dziś Jeep ma już ponad 7 milionów odsłuchań!

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Julia Rocka - kim jest?

Współpracę Julii z Sony Music Poland zapowiada singiel Oficjalna wersja zdarzeń. Premiera utworu i teledysku odbędzie się 5 listopada. TikToki Julii z wykorzystanym fragmentem utworu zdążyły wygenerować prawie 1,5 miliona wyświetleń! Muzykę Julki wyróżniają świadomie prowokujące teksty z elementami storytellingu. Wraz z Michałem Głomskim tworzą nieszablonowe utwory z pogranicza pop, urban i alternatywy. Oficjalna wersja zdarzeń, podobnie jak Jeep, z charakterystycznym przymrużeniem oka traktuje o relacji damsko-męskiej.

Aktualnie Julia studiuje aktorstwo na łódzkiej filmówce. Jej dyplomowy spektakl Mary Page Marlowe4 w reżyserii Adama Orzechowskiego jest wystawiany w Teatrze Studyjnym w Łodzi. Obserwacjami i przeżyciami ze szkoły dzieli się także na swoim profilu, opakowując to nierzadko w humorystyczną i ironiczną formę.

Źródło: Julia Rocka - kim jest? Kto to jest? Jej głos robi furorę w internecie!