Joanna Krupa

i

Autor: wbf

Joanna Krupa pokazała wideo z porodu! Tak świętuje urodziny córki

2021-11-02 17:17

Joanna Krupa od lat żyje w bliskiej przyjaźni z mediami, gdzie chętnie pokazuje kulisy prywatnego życia. Po tym, jak zaprosiła kamery na mrożenie jajeczek, myśleliśmy, że już nas nie zaskoczy... Tymczasem z okazji drugich urodzin córki Joanna Krupa pokazała nagrania z porodu.

Joanna Krupa przez lata odkładała macierzyństwo na dalszy plan. Gwiazda była zajęta robieniem kariery w modelingu. Zaistniała także jako osobowość medialna. Wystąpiła w The Real Housewives of Miami i od lat prowadzi polską wersję programu Top Model.

Przed laty zaprosiła kamery na procedurę mrożenia jajeczek. Jednak gdy poznała obecnego męża - Douglasa Nunesa, zmieniła zdanie. Para dwa lata temu doczekała się córki. Z okazji urodzin dziewczynki Joanna Krupa opublikowała bardzo intymne nagranie.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Joanna Krupa pokazała wideo z porodu

Aż trudno uwierzyć, że Asha-Leigh kończy już dwa lata! Dziewczynka z miejsca stała się nie tylko oczkiem w głowie rodziców, ale także skradła serca obserwatorów sławnej mamy na Instagramie.

Joanna Krupa chętnie korzysta z social mediów, gdzie dzieli się nie tylko projektami zawodowymi, ale również sielanką życia rodzinnego. Właśnie pokazała bardzo osobiste nagranie!

2 lata temu poznaliśmy miłość naszego życia ?. Wszystkiego najlepszego dla naszej największej radości życia.

Napisała modelka.

Joanna Krupa udostępniła filmik z porodu. Widzimy na niej jak otoczone przez lekarzy i rodzinę gwiazda sprowadza na świat małego człowieczka.

Urocze?

Joanna Krupa - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Mama Joanny w USA przedstawia się jako Wendy, a naprawdę ma na imię...
Źródło: Joanna Krupa pokazała wideo z porodu! Tak świętuje urodziny córki