Joanna Krupa

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Joanna Krupa w bikini! Nawet po ciąży ma figurę modelki

2021-11-15 17:20

Joanna Krupa przez lata robiła karierę jako modelka. Mieszkając w USA, dorobiła się sporej popularności. Od dwóch lat gwiazda sprawdza się w nowej roli. Razem z mężem wychowują córeczkę. Teraz Joanna Krupa opublikowała zdjęcie w bikini. Nawet po ciąży ma ciało modelki!

Joanna Krupa wyjechała do USA w bardzo młodym wieku. Zamarzyła o wielkiej karierze w modelingu. Choć początki nie były łatwe, ostatecznie udało się jej osiągnąć cel. Przy okazji została też celebrytką. Udział w show The Real Housewives of Miami zapewnił jej sporą rozpoznawalność.

Dzisiaj słynie w Polsce przede wszystkim z roli prowadzącej show Top Model. Prywatnie Joanna Krupa od dwóch lat jest mamą. Asha-Leigh Nunes jest owocem jej małżeństwa z Douglasem Nunesem.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Joanna Krupa prezentuje ciało w bikini

Od porodu minęły już dwa lata. Przy okazji urodzin córki Joanna Krupa opublikowała nagranie z tych intymnych chwil. Patrząc na jej figurę aż trudno uwierzyć, że jest mamą!

Joanna Krupa pamięta o czasie dla siebie. na Instagramie pochwaliła się wypadem z przyjaciółkami na plażę. Wszystkie trzy wyglądają w bikini po prostu bosko.

Dżoana postawiła na zwierzęcy print z wysokim stanem.

- Wspaniałe dziewczyny! ✌️❤️??

- Przepięknie ?????

- Piękne ???❤️?

Zachwycali się internauci.

Trudno im się dziwić!

Joanna Krupa - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Mama Joanny w USA przedstawia się jako Wendy, a naprawdę ma na imię...
Źródło: Joanna Krupa w bikini! Nawet po ciąży ma figurę modelki