Janusz Panasewicz

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Janusz Panasewicz - dzieci, wiek, młody, utwory, gdzie mieszka, żona, wzrost, synowie

2024-04-04 8:13

Pasjonat muzyki, ale i piłki nożnej. Co jeszcze warto wiedzieć o Januszu Panasewicz z Lady Pank? O tym artyście warto wiedzieć naprawdę wszystko, ponieważ na dobre zapisał się w branży muzycznej. Nie dość, że jest rozpoznawalnym wokalistą to jeszcze uznaje się go za jednego z najważniejszych artystów rockowych w Polsce.

Janusz Panasewicz - dzieci, wiek, młody, utwory: takie frazy wyszukiwane są w internecie. Janusz Panasewicz to wokalista rockowy, który od lat zasila zespół Lady Pank. Autor tekstów utworów muzycznych, który uznawany jest za jednego z najważniejszych polskich wokalistów rockowych. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Będąc uczniem ósmej klasy, śpiewał i grał na gitarze na szkolnym korytarzu. Kilka lat później jako nastolatek dorabiał jako perkusista, grając na weselach. Jego przygoda z zespołem Lady Pank rozpoczęła się w 1982 roku. To właśnie wtedy został wokalistą grupy, w której do dziś pełni tę wyjątkową rolę. Co ciekawe, Panasewicz jako pierwsze kawałki w Lady Pank, zaśpiewał "Minus 10 w Rio" i numer "Tańcz głupia tańcz", który na dobre wpisał się w legendę polskiej muzyki rockowej. Co jeszcze warto wiedzieć o artyście?

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

Janusz Panasewicz - wiek, wzrost

Ile lat ma Janusz Panasewicz? Artysta urodził się 18 stycznia 1956 roku w Lipsku i jak łatwo można obliczyć ma 68 lat. Publiczność zastanawia się także, ile wzrostu ma Janusz Panasewicz. To żadna tajemnica. Artysta mierzy około 182 cm wzrostu.

Janusz Panasewicz - żona, dzieci

Czy Janusz Panasewicz ma żonę i dzieci? Życie uczuciowe gwiazd zawsze wzbudza zainteresowanie fanów. Miłością Panasewicz była Bogusława Ossowska, z którą ożenił się w 1980 roku i co ciekawe, w samym roku urodził się również ich syn Wojciech. Para wzięła jednak rozwód, a następnie artysta związał się z Ewą Smolarczyk, z którą ma synów-bliźniaków, Brunona i Juliusza, którzy przyszli na świat w 2007 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie co na emeryturze robi Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie ma czasu na nudę!

Janusz Panasewicz - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Janusz Panasewicz? Muzyk lubi przebywać na Mazurach, jednak na co dzień mieszka w spokojnej okolicy pod Warszawą.

Janusz Panasewicz - utwory

Janusz Panasewicz razem z zespołem Lady Pank wydał wiele piosenek, które do dzisiaj są nazywane przez słuchaczy wielkimi hitami. "Znowu pada deszcz", "Mój świat bez ciebie" czy "Do Moniki L." to tylko kilka szlagierów, które powstały spod jego skrzydeł. Co ciekawe, dawniej Panasewicz pisał utwory także dla zespołu Ogród Wyobraźni i później dla grupy Desant.