Janek Szynal - Rakieta

i

Autor: Sony Music Polska

Janek Szynal powraca z drugim odlotowym singlem Rakieta

2021-11-14 17:47

Janek Szynal, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w programie Mam Talent docierając aż do finału, powraca ze swoim drugim singlem Rakieta. Młody, niezwykle wrażliwy i utalentowany artysta, tytułową Rakietę określa jako ogromną siłę napędową do zmian, która pomoże mu odnaleźć wewnętrzną harmonie i szczęście.

Janek Szynal powraca z drugim odlotowym singlem Rakieta. Pomimo młodego wieku, dojrzałość i świadomość jasno wybrzmiewa w nowym singlu, w którym każdy z łatwością będzie w stanie odnaleźć cząstkę siebie. - Ciągłe zmiany i potrzeba adaptacji związana z nowymi wyzwaniami, które napotykamy na naszej drodze są nieodłączną częścią naszego życia. Choć czasami są niewygodne, nie możemy przed nimi uciekać, bo to właśnie one, potrafią zbudować nas na nowo. Rakieta jest symbolem energii i gwarancją rozwoju, również wtedy gdy, punktem wyjścia do wyciągnięcia wniosków była bolesna lekcja. To dzięki naszej wewnętrznej sile lepiej poznajemy samych siebie i rzeczywistość, która nas otacza. Rosnąca samoświadomość, pozwala nam żyć w sposób bardziej satysfakcjonujący i w zgodzie z samym sobą - mówi Szynal.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Janek Szynal - Rakieta

Nad tekstem i muzyką, Janek współpracował z niezastąpionym duetem czyli Darią Zawiałow i Michałem Kush’em. Singlowi, towarzyszy również teledysk, przybliżający nam sylwetkę Janka. Sceny śpiewane oraz slow motion ukazują nam gesty i ruchy artysty w rytm i dynamikę utworu. Całość urozmaicona jest animacjami, dzięki którym nie zapomnimy, że pomimo lirycznej dojrzałości, Janek to wciąż młody chłopak, od którego bije świeża i pełna optymizmu energia.

Janek Szynal - kim jest?

Janek Szynal ma 21 lat. Pochodzi z Tuszymy pod Mielcem w woj. podkarpackim. Muzyka w jego życiu obecna jest od dzieciństwa za sprawą ojca, który gra na gitarze. - To dzięki niemu przekonałem się, że to fajna sprawa – przyznaje. Jako mały chłopiec uczęszczał na zajęcia w ognisku muzycznym, gdzie uczył się m.in. gry na keyboardzie, ale wtedy jeszcze nie połknął bakcyla. Kiedy miał dziewięć lat, zaczął śpiewać, chociaż na poważnie wziął się za to jako piętnastolatek. Wtedy też wrócił do grania i zaczął komponować.

Źródło: Janek Szynal powraca z drugim odlotowym singlem Rakieta