kolory

i

Autor: pixabay.com

Jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej? Zdradza to data urodzenia!

2023-03-17 8:40

Różowy, zielony, niebieski, żółty czy czerwony. Jaki jest Twój kolor? Okazuje się, że data urodzin może zdradzić, która barwa pasuje do Ciebie najbardziej. Choć brzmi to trochę surrealistycznie, to można to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Jaki? Instrukcję znajdziesz poniżej.

Jaki jest Twój kolor? Okazuje się, że można sprawdzić to w bardzo łatwy sposób poprzez samą datę urodzenia. Kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę i są po prostu wszędzie. Ubrania, dodatki, dekoracje, ściany, auta - po prostu wszystko. Dzięki nim możemy się odróżniać, modnie się ubierać, wyrażać siebie i swój charakter, a nawet wyróżniać emocje właśnie poprzez kolory. Czerwień zawsze będzie kojarzyła się wszystkim z miłością i namiętnością, biel z niewinnością, czerń ze smutkiem, a żółty z niesamowitą energią. Co ciekawe, specjaliści wielokrotnie podkreślają, że kolory mogą wpływać również na nasz nastrój. Niektóre barwy mogą nas rozpraszać, a inne uspokajać. Jednak czy wiedziałeś, że w bardzo łatwy sposób można sprawdzić to, jaki kolor jest do Ciebie przypisany?

Szybkie Pytania - Bryska

Jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej - wystarczy data urodzenia!

Jaki kolor jest do Ciebie przypisany? Okazuje się, że można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób! W pierwszym kroku wejdź w wyszukiwarkę Google. Następnie wpisz datę swojego urodzenia bez żadnych znaków interpunkcyjnych - kropek, przecinków czy też spacji. Użyj jedynie sześciu cyfr, a nie ośmiu, a następnie dopisz hasło colour, na przykład zamiast 21.04.1995 wpisz 210495 colour. Po wciśnięciu enter dowiesz się, który kolor jest przypisany do Twojej daty urodzenia. Będziesz zaskoczony!

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...