supermen

i

Autor: pixabay.com

Jaką powinieneś mieć super moc? Tego na pewno się nie spodziewasz! QUIZ

2022-05-09 15:55

Oglądając filmy lub bajki z pewnością każdy chciał być jak postać, która tam się pojawia. Szczególne zainteresowanie wzbudzał ktoś taki, kto potrafi zrobić coś nadzwyczajnego. Magiczne moce z pewnością byłyby przydatne w życiu każdego z nas. Jaka super moc pasuje do ciebie najbardziej? Sprawdź to w naszym quizie na ESKA.pl.

Każdy z nas posiada wiele cech charakteru. Dysponujemy także umiejętnościami, które nabyliśmy od małego lub wypracowaliśmy je w późniejszym czasie. Jednak każda nasza 'moc' jest ludzka i nie wzbudza w nikim większego zdziwienia. Ewentualnym szokiem mogą okazać się jedynie zdolności magików, którzy na ulicach lub w cyrkach robią niezłe show. Ich sztuczki przyciągają wielu odbiorców, którzy zawsze zadają sobie pytanie jak oni to zrobili? Nie da się ukryć, że każda osoba chciałaby potrafić latać, zatrzymać czas lub nawet jeść same kaloryczne rzeczy i nie przytyć ani grama! Niektórzy chcieliby mieć czarodziejską różdżkę, przy pomocy której mogliby czarować dosłownie wszystko. Jeszcze inni chcieliby czytać w myślach - wtedy z pewnością mogliby rozgryźć każdego.

Niestety życie to nie bajka, ale możemy użyć trochę wyobraźni. Jaką powinieneś mieć super moc? Tego na pewno się nie spodziewasz! Rozwiąż nasz quiz poniżej i zobacz, która super moc najbardziej do ciebie pasuje. Być może trafiliśmy w 10-tkę? Z pewnością fajnie byłoby mieć takie zdolności!

Jaką powinieneś mieć super moc?

Pytanie 1 z 9
Jest sobota wieczór, co wtedy robisz?
Źródło: Jaką powinieneś mieć super moc? Tego na pewno się nie spodziewasz! QUIZ