Jak Sanah nazywa swoich fanów? To wyznanie znów ŚMIESZY internautów

i

Autor: MICHAŁ PAŃSZCZYK THEDREAMS STUDIO / MAGIC RECORDS POLAND Jak Sanah nazywa swoich fanów? To wyznanie znów ŚMIESZY internautów

Jak Sanah nazywa swoich fanów? To wyznanie znów ŚMIESZY internautów

2022-01-25 11:49

Sanah chętnie dzieli się ze swoimi słuchaczami przemyśleniami. Nie chodzi o warstwę liryczną jej utworów, ale dodatkowe akcje, które na co dzień jej towarzyszą. W czasie koncertów, ale również podczas transmisji na żywo opowiada zabawne historie. Internauci postanowili tchnąć drugie życie w filmik, na którym artystka zastanawia się, jak naprawdę nazwać fandom jej fanów.

Jak Sanah nazywa swoich fanów? Wiele osób zadaje sobie takie pytanie odnośnie nazwy fandomu wykonawczyni hitu Kolońska i szlugi. Jak się okazuje, nie tylko oni, bo również sama zainteresowana. Skąd to wiemy? Co jakiś czas ponownie w popularnych platformach internetowych trendują filmiki z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Tak było, gdy znów tysiące wyświetleń dziennie zyskiwał filmik, na którym sanah śpiewa kolędę i tak jest teraz. Tym razem internauci postanowili przypomnieć urywek z transmisji na żywo, na którym artystka zastanawia się, jak nazywają się jej fani.

Sanah - koncerty 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [WIOSENNA TRASA]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - jak nazywa fanów?

Każdy z artystów korzysta z nazwy określającej fanów. Fani Dawida Kwiatkowskiego to Kwiatonators. Miłośnicy muzyki Michała Szpaka to Szpakonators, a jak to jest w przypadku najpopularniejszej artystki w 2020 i 2021 roku? Fandom sanah, to sanaszki, sanahowie, czy sanahy? Takie pytanie zadała sobie sanah, podczas jednej z dawnych transmisji w mediach społecznościowych. Gwiazda sama nie była w stanie określić, jaka nazwa dla jej fanów byłaby najlepsza. Nowododany filmik ma ponad 660 tysięcy odtworzeń i 60 polubień. 

Jak nazywają się fani sanah? Możecie napisać w komentarzach poniżej lub zagłosować w przygotowanej sondzie:

Sonda
Najlepsza nazwa określająca fanów sanah, to:
Źródło: Jak Sanah nazywa swoich fanów? To wyznanie znów ŚMIESZY internautów