Agata Buzek i Jacek Braciak

i

Autor: WBF

Jacek Braciak i Agata Buzek wciąż zakochani. Para przyłapana na czułościach

2022-02-02 14:13

Jacka Braciaka i Agatę Buzek nadal łączy silne uczucie. Doniesienia o ich rozstaniu okazały się nieprawdą. Fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach parę podczas spaceru ulicami Warszawy. Buzek i Braciak nie szczędzili sobie czułości.

Plotki o ich związku pojawiły się 4 lata temu. Agata postanowiła wówczas zakończyć związek z informatykiem Adamem Mazanem i szybko zamieszkała z Braciakiem na Saskiej Kępie. Braciak był wcześniej z aktorką Mają Hirsch, z którą mają córkę – 17-letnią Marysię. Ich związek trwał 9 lat, jednak para postanowiła się rozstać, a wtedy na drodze aktora stanęła Agata.

Rozłąka po 4 latach związku

W listopadzie zeszłego roku pojawiły się doniesienia na temat kryzysu w związku Agaty i Jacka. Plotkowano, że para nie jest już razem, a aktorka przeniosła się do swojego domu pod Warszawą. Na premierze filmu „Moje wspaniałe życie”, w którym para grała małżeństwo, nie wyglądali tak jakby ich towarzystwo sprawiało im przyjemność.

Agata Buzek i Jacek Braciak nadal tworzą zgraną parę

Podobno para miała już zaplanowany ślub jednak pandemiczna rzeczywistość pokrzyżowała ich plany. Niedawno jednak widziano Agatę Buzek i Jacka Braciaka podczas czułych chwil. Kiedy spacerowali ulicami Warszawy, fotoreporterzy uchwycili moment kiedy para obsypuje się pocałunkami. Wynika z tego, że między nimi nadal iskrzy, a krótką rozłąkę można uznać za chwilowy kryzys.

Love Island VS Too Hot to Handle [RANKING NAJSEKSOWNIEJSZYCH] | ESKA XD - Hotplota #40
Sonda
Czy Agata Buzek i Jacek Braciak tworzą dobraną parę?
Źródło: Jacek Braciak i Agata Buzek wciąż zakochani. Para przyłapana na czułościach