Iza Małysz i Adam Małysz

i

Autor: WBF

Iza Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu córki! Jest też dumny Adam Małysz

2021-09-05 13:26

Iza Małysz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu córki! Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" oficjalnie powitała zięcia w rodzinie. "Teraz mam także syna" - napisała przy fotkach żona Adama Małysza. Zobaczcie ślubne zdjęcia córki Izy Małysz!

Iza Małysz to jedna z faworytek 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Wiele osób uważa, że to właśnie żona "Orła z Wisły" ma największą szansę na zwycięstwo w tanecznym show Polsatu. Izabela Małysz traktuje swój start w programie bardzo poważnie, o czym świadczą choćby materiały z jej treningów. 

Ale tuż przed odc. 2 jesiennej edycji "Dancing With The Stars" Iza Małysz była zajęta czymś zupełnie innym. Choć nie zabrakło też tańca... Tyle, że nie przed kamerami Polsatu, a na ślubie własnej córki!

Iza Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu córki

W sobotę 4 września 23-letnia córka Adama i Izy Małyszów wzięła ślub! Karolina Małysz wyszła za rok starszego od siebie Kamila. 

Ku zaskoczeniu wielu fanów, przyzwyczajonych do tego, że małżeństwo Małyszów raczej rzadko dzieli się w sieci prywatnymi sprawami, Iza Małysz pokazała zdjęciową relację z uroczystości. Fotki znajdziecie poniżej!

Niech żyje MIŁOŚĆ.. ta małżeńska i rodzicielska ❤️

- napisała Iza Małysz przy jednym ze zdjęć ze ślubu córki.

No to już OFICJALNIE mam też SYNA ..!!!??❤️❤️❤️

- pisze żona Adama Małysza w kolejnym poście, przy zdjęciu Młodej Pary. Przy okazji Iza Małysz oznaczyła instagramowy profil zięcia.

Zdjęcie córki Małyszów i jej męża polubiła m.in. Justyna Żyła.

Serdecznie gratulujemy Młodej Parze!!

Pierwszy taniec Karoliny Małysz na weselu
Źródło: Iza Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu córki! Jest też dumny Adam Małysz