Hashtagi

i

Autor: pixabay.com Hashtagi

Instagram - zakazane hashtagi. Tych słów NIE WOLNO używać!

2021-10-08 9:05

Zakazane hashtagi na Instagramie. Co to takiego i dlaczego NIE WOLNO ich używać? Czym to grozi? Niektóre z nich nie są wulgarne, a i tak należą właśnie do tego grona. Sprawdź, które trzeba omijać szerokim łukiem, aby nie igrać z aplikacją.

Instagram to miejsce gdzie znaleźć można inspiracje pod różnym kątem. To prawdziwa dawka wiedzy, a także garść informacji które są na wyciągnięcie ręki. To także niesamowity raj dla dziewczyn, z którego mogą czerpać inspiracje modowe i makijażowe. Dla innych Instagram to czysta rozrywka, dla kolejnej grupy osób miejsce pracy i zarobku, a dla jeszcze innych miejsce gdzie mogą zdobyć popularność. To jednak nie jest w dzisiejszych czasach takie proste, bowiem samo publikowanie kreatywnych i schludnych treści nie wystarczy. Dużo zależy też od szczęścia i algorytmu aplikacji, który czasem płata figle. Jak się okazuje duży wpływ na dotarcie do większego grona osób mają również hashtagi, czyli specjalne znaczniki. Niestety część z nich jest zbanowana, a użycie ich grozi ograniczeniem konta, ucięciem zasięgów lub nawet niepojawienie się zdjęcia w wyszukiwaniach! Jakie hashtagi na Instagramie są zakazane? O nich trzeba pamiętać!

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Instagram - zakazane hashtagi

Użycie nawet jednego zakazanego hashtaga powoduje na Instagramie użytkownika to, że jego cały post nie jest widoczny publicznie dla innych. Dodatkowo zasięgi mogą zostać ograniczone, a nawet możemy dostać shadowbana, czyli niewidoczną dla właściciela profilu blokadę widzialności. To jednak nie koniec. Użycie zakazanego znacznika może grozić nawet całkowitym banem, czyli zablokowaniem konta. Jakich hashtagów nie należy używać, aby nasz profil dalej rozwijał się w aplikacji? Lista jest długa, ale najprościej będzie można sprawdzić je na Instagramie. Wystarczy wejść w lupkę, następnie kliknąć # i wpisać hashtag który nas interesuje. Następnie należy podświetlić jego zawartość i wejść w kategorie postów najpopularniejsze i ostatnie. Jeśli dany znacznik jest zakazany, wyświetli się komunikat: Ostatnie posty z #hashtag są obecnie ukryte, ponieważ członkowie społeczności zgłosili zawartość, która może być niezgodna z zasadami społeczności Instagramu. Do zakazanych hashtagów zaliczają się między innymi:

  • #iphonesia
  • #date
  • #alone
  • #always
  • #snap
  • #models
  • #single
  • #valentinesday

Instagram - co oznaczają skróty S4S, TBT i inne?

Pytanie 1 z 13
Co oznacza S4S?
Źródło: Instagram - zakazane hashtagi. Tych słów NIE WOLNO używać!