Instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram - jak w prosty sposób zwiększyć zasięgi konta? Ten trik przyda się nie tylko influencerom

2021-10-05 11:43

Jak prowadzić konto na Instagramie żeby zwiększyć zasięgi? Co robić by zdobywać więcej polubień i obserwatorów? Jest na to kilka sposobów, które przydadzą się nie tylko początkującym influencerom, ale także każdemu użytkownikowi. Od teraz Twoje konto będzie miało szansę na wybicie się. Co należy zrobić? Sprawdź szczegóły.

Instagram to miejsce, w którym można znaleźć inspiracje z każdej dziedziny. To nie tylko aplikacja do publikowania zdjęć i relacji, ale także miejsce, które dla wielu osób jest źródłem ich utrzymania. Niestety nie wszyscy mają szansę na zostanie influencerem, ponieważ jest to w ostatnim czasie dosyć trudne. Zbieranie followersów i polubień momentami nie daje twórcom satysfakcji, dlatego ich twórczość znika w tyle. Co zrobić gdy zaczynamy przygodę z Instagramem lub chcemy wbić się w świat gwiazd internetu? Jak sprawić, by konto było bardziej widoczne i miało lepsze zasięgi oraz statystyki? Jest na to kilka sposobów, jednak jeden prosty trik spodoba się Wam najbardziej! Sprawdźcie, co trzeba zrobić!

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Instagram - jak zwiększyć zasięgi?

Instagram co jakiś czas mocno się rozwija. Wprowadzane są zmiany, które ułatwiają funkcjonowanie użytkownikom oraz pozwalają na publikowanie bardziej kreatywnych treści. Niestety znaczny wzrost użytkowników aplikacji sprawia, że coraz trudniej osiągać jest wysokie zasięgi postów. Nie ma sprawdzonego sposobu, który może zagwarantować sukces, jednak mamy dla Was kilka rad. Co zrobić, aby zwiększyć zasięgi na Instagramie? Oczywiście należy nie używać zbanowanych hashtagów, nie usuwać zdjęć oraz relacji lecz je archiwizować. Oprócz tego trzeba regularnie publikować treści, wchodzić w interakcję z innymi użytkownikami oraz tworzyć swój własny styl. Jest jednak jeden trik, który pozwoli na zwiększenie zasięgów. Wystarczy tylko zalogować się na Instagram na komputerze, a następnie przejść do ustawień i zaznaczyć na samym dole okienko 'similar account suggestions'. Dzięki temu Twoje konto będzie proponowane innym użytkownikom, którzy właśnie zaobserwowali kogoś, kto prowadzi podobny content do Twojego.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?
Źródło: Instagram - jak w prosty sposób zwiększyć zasięgi konta? Ten trik przyda się nie tylko influencerom