Hotel Paradise 7

i

Autor: screeny z IG/hotelparadise.tvn7

PROGRAMY

Hotel Paradise 7 - UCZESTNICY, PIOSENKA, KIEDY, GDZIE. Nowa edycja ruszyła

2023-09-05 8:12

Na ten moment czekał każdy fan Hotelu Paradise. Nowa, a zarazem siódma edycja reality show powróciła na antenę TVN 7. Premierowy odcinek miał miejsce w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku. Kto zamieszkał w luksusowej willi przy plaży? Kim są uczestnicy? Sprawdźcie najważniejsze informacje o nowej edycji Hotel Paradise.

Spis treści

  1. Hotel Paradise 7 - kiedy leci 2023
  2. Hotel Paradise 7 - UCZESTNICY
  3. PIOSENKA z Hotelu Paradise 7

Hotel Paradise 7 powrócił na antenę TVN 7 z koleją edycją, a wraz z nią nowi uczestnicy którzy pragną znaleźć miłość lub... zdobyć sławę i ogromne pieniądze.Jeszcze nie tak dawno fani programu mogli oglądać jego specjalną edycję. Mowa o Hotelu Paradise: All Starts, którą wygrała para Grzegorz i Julia. Kobieta na ścieżce lojalności stojąc na kwocie 100 tysięcy złotych rzuciła kulą i dlatego to ona zdobyła główną nagrodę. Jej partner z programu nie otrzymał żadnych pieniędzy, a po całym zajściu jego grymas na twarzy zdradzał wszystko. W siódmej edycji Hotelu Paradise w roli gospodarza programu ponownie wciela się przepiękna Klaudia El Dursi. Tym razem cała ekipa przeniosła się do Kolumbii i to właśnie tam zostały nagrane najnowsze odcinki reality-show.

Wakacyjna sonda nad Bałtykiem. Za to Polacy kochają polskie morze #EwelinaPyta

Hotel Paradise 7 - kiedy leci 2023

Hotel Paradise 7 - w jakie dni jest w TV? Ulubiony program widzów wystartował w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku, a nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN7 o godzinie 20:00. Odcinki są także dostępne dla użytkowników Playera. Warto również wiedzieć, że w siódmej edycji reality-show uczestnicy wraz z Klaudią El Dursi przenieśli się do słonecznej i osławionej Kolumbii.

Hotel Paradise 7 - UCZESTNICY

Znamy już uczestników nowej edycji Hotelu Paradise 7. Są nimi: Roch, Krzysztof, Alicja, Marvin, Victoria, Michał, Karolina, Kornelia, Sabina. Ich zdjęcia znajdzie w galerii poniżej, która na bieżąco będzie aktualizowana:

PIOSENKA z Hotelu Paradise 7

Piosenka z Hotelu Paradise 7 ciekawi wiele osób. Co to za tytuł i kto ją śpiewa? W siódmym sezonie reality-show zmienił się motyw przewodni czołówki, gdzie możemy usłyszeć piosenkę "Cały czas". Utwór śpiewa Monika Schmidt zwyciężczyni 6. edycji Hotelu Paradise. Choć jest to jej oficjalny debiut, świat muzyki nie jest dla niej zupełną nowością. Jak można przeczytać w opisie na YouTubie, Monika jako pasjonatka koreańskiej kultury, stawiała pierwsze muzyczne kroki w koreańskim chórze, co znalazło odzwierciedlenie w jej artystycznym pseudonimie - Monika Kim.