horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy miłosny 24-30.01.2022. Co wydarzy się w Twoim życiu w ostatnim tygodniu stycznia?

2022-01-24 9:07

Jeśli zastanawiasz się co wydarzy się w Twoim życiu w ostatnim tygodniu tego miesiąca, to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - lew, byk, ryby, baran, rak, skorpion, strzelec, bliźnięta, koziorożec, wodnik, waga, panna. Sprawdź, co czeka Cię między 24, a 30 stycznia 2022 roku.

Horoskop miłosny i partnerski na tydzień 24-30 stycznia 2022 - WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU

Poniżej znajdziesz horoskop miłosny i partnerski dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co czeka Cię od poniedziałku do niedzieli, w ostatni tydzień stycznia 2022 roku.

Horoskop dla znaku zodiaku Byk

Coś Cię dręczy i nie czujesz się zbyt szczęśliwą osobą w miejscu, w którym jesteś. Możesz mieć żal do partnera o to, że nie rozumie Twoich potrzeb i robi wszystko po swojemu. Na początku tygodnia możliwe zgrzyty. Weekend natomiast zapowiada się bardzo rodzinnie i smakowicie. Będziesz mieć okazję spróbować czegoś nowego. Single spod znaku Byk, muszą natomiast uzbroić się w cierpliwość. Naciskiem niczego nie da się załatwić. W środku tygodnia czekaj na ważną wiadomość. To będzie pewien znak, co masz robić dalej.

Horoskop dla znaku zodiaku Bliźnięta

Ostatni tydzień miesiąca sprzyja jednak Bliźniętom, jednak nie na tle miłosnym, a zawodowym. Ktoś doceni Twoje starania, dlatego będziesz chciał świętować swój mały sukces z ukochaną osobą. Niestety lekko się rozczarujesz, gdyż ta może mieć inne plany. Zodiakalne Bliźniaki mają okazję poznać kogoś w okolicach czwartku. Dla singli będzie to szansa na nowy związek, a dla tych zajętych okazja na mały flirt. Jednak pamiętaj, że to nie będzie fair w stosunku do Twojej połówki. Zastanów się co robisz. Jeśli nie jesteś szczęśliwy ze swoim partnerem zakończ to i zacznij życie na nowo.

Horoskop dla znaku zodiaku Rak

Na początku tygodnia możesz poczuć lekkie rozczarowanie. Twój partner twierdzi, że się nie starasz, jednak chyba jest w tym trochę prawdy? Ostatnio go zaniedbałeś dlatego czas to naprawić! Masz teraz dużo wolnego czasu, więc zacznij działać w kuchni. Smakowita tarta z owocami i pyszny obiad z makaronem, na pewno przypadną mu do gustu. W weekend wybierzcie się za miasto na romantyczny spacer. Single natomiast mogą liczyć na powodzenie u płci przeciwnej. Pod koniec tygodnia szykuje się mała zmiana. Co to będzie? Poczujesz to już w piątek.

Horoskop dla znaku zodiaku Lew

Czas podejść poważnie do relacji z drugą osobą. Pamiętaj, że żadnymi uczuciami nie można się bawić! Słowa mają ogromną moc, dlatego w tym tygodniu zastanów się zanim coś komuś powiesz. W środę czeka Cię poważna lekcja i… sprawdzian dla Waszej relacji. Jedna sytuacja pokaże, czy macie szansę na naprawdę poważną relację. Osoby samotne również będą miały podobną sytuację. Nowo poznana osoba zapragnie stabilizacji, dlatego zrób coś z tym. Wieczne imprezy i hulanki, czas zostawić z tyłu. To dobry czas na podjęcie nowego kroku - nie czekaj!

Horoskop dla znaku zodiaku Panna

Ostatni tydzień stycznia może być nerwowy. Nie daj się jednak wciągnąć w żadne kłótnie, ponieważ są one niepotrzebne. Czasami możemy mieć inne zdanie z bliską nam rozmową, jednak grunt to rozmawiać i dojść do jakiegoś porozumienia. W tym tygodniu warto pomyśleć nad tym, że jeśli się coś psuje to się nie wyrzuca i kupuje się nowe, tylko siada się i się to naprawia. W sobotę czeka Cię przełom w pewnej relacji. Możesz poczuć motylki w brzuchu. Uważaj na niespodziewanego całusa! :)

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop dla znaku zodiaku Waga

Nowe znajomości mogą okazać się korzystne. Nie licz jednak na coś więcej niż relacja koleżeńska - nie pasujecie do siebie. Jeśli jesteś osobą samotną i wciąż masz problem ze znalezieniem drugiej połówki to lepiej odpuść. Miłość zapuka do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie na wiosnę i zostanie już przy Tobie na zawsze. Zodiakalne Wagi, które mają partnerów powinny być czujne. Ktoś kto jest obok i mówi o sobie przyjaciel, chce Wam poderwać Waszą miłość!

Horoskop dla znaku zodiaku Skorpion

Od dłuższego czasu ktoś bacznie się Tobie obserwuje. Wcześniej nie zwracałeś na to uwagi, jednak w tym tygodniu w końcu to odczujesz. Choć przez chwilę możesz poczuć złość, to odpuść. Ta osoba po prostu się w Tobie zauroczyła i jest zbyt wstydliwa, aby zagadać. Może Ty zrób ten pierwszy krok? Skorpiony będące w związkach będą mogły liczyć na swojego partnera. W środę jednak to on będzie potrzebować Twojej pomocy. Nie zawiedź go - inaczej szykuj się na sprzeczkę.

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku. Lew i Strzelec to para idealna - a co z innymi znakami?

Horoskop dla znaku zodiaku Strzelec

Szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Czas popatrzeć tylko na drugą osobę całkiem inaczej niż dotychczas. Wtedy dostrzeżesz w niej coś, co jeszcze mocniej Cię oczaruje! Unikaj jednak zodiakalnych Wodników. Choć mają się za Twojego dobrego przyjaciela wcale nim nie są. Ktoś Cię przed tym ostrzeże, zaufaj mu. Również Strzelce będące w związkach, mogą liczyć na przychylność gwiazd. To dobry czas na podjęcie poważnych decyzji. Lepiej z nimi nie zwlekać, bo druga połówka Ci ucieknie.

Horoskop dla znaku zodiaku Koziorożec

To nie jest dobry czas na miłość. Koziorożce będące w związkach mogą mieć bardzo burzliwy tydzień. Możliwe zgrzyty nawet bez najmniejszego powodu. Twój partner będzie rozdrażniony, jednak postaraj się tego nie ignorować tylko z nim porozmawiaj. Twoja druga połówka potrzebuje ogromnego wsparcia i tylko na Ciebie może liczyć - nie zawiedź jej. Single natomiast będą miały okazję wybrać się na imprezę gdzie będzie osoba, która od dawna przykuwa ich uwagę. Jednak przy pierwszej lepszej rozmowie, może okazać się, że wygląd to nie wszystko. Ogólnie dla singli będzie to spokojny czas.

Horoskop dla znaku zodiaku Wodnik

To będzie naprawdę szalony tydzień z dobrym humorem i co najważniejsze? Nikt Ci go nie zepsuje. Odczujesz romantyczne chwile, ale także bardzo wesołe, aż rozboli Cię ze śmiechu brzuch. Właśnie w tym tygodniu poczujesz, że znajdujesz się obok właściwej osoby. Pomyśl o dalszym rozwoju tej relacji. Zaproponuj nowy krok, który zbliży Was do siebie jeszcze bardziej. Jednak uważaj na pewną osobę. Ktoś kto od dawna Wam kibicuje, może zrobić się zazdrosny… Możliwa kłótnia pod koniec tygodnia.

Horoskop dla znaku zodiaku Ryby

Ostatni tydzień stycznia zapowiada się naprawdę fantastycznie. Ostatnio zaniedbałeś swój związek z drugą osobą, jednak w tym tygodniu to naprawisz. Będziecie spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, jednak przełomem okaże się być kolacja. Pamiętaj jednak by słów nie rzucać na wiatr. Mają one naprawdę ogromną moc! Single natomiast będą mogły liczyć na swojego przyjaciela. To on pomoże zdobyć kogoś, kto od dawna ulokował się w Twoich myślach. Poczujesz, że masz najwspanialszą osobę obok siebie, dlatego warto jej to wynagrodzić. Pójdźcie razem do kina, niech Wasza przyjaźń cały czas trwa!

Horoskop dla znaku zodiaku Baran

Baran z natury jest pracoholikiem. Najchętniej robiłby niektóre obowiązki nadprogramowo i właśnie to zaczyna powoli irytować Twoją drugą połówkę. Czas oddzielić życie zawodowe od miłości i skupić się w większym stopniu właśnie na niej. Powód? Jeśli tego nie zrobisz, stracisz osobę dla której jesteś naprawdę ważny. Jeśli tak się stanie, będziesz tego bardzo żałować i nie będzie już odwrotu. Jesteś singlem? Nowo poznana osoba zapragnie zdobyć Twoje serce. Choć na początku będziesz do tego sceptycznie nastawiony, to pewna sytuacja sprawi, że zapragniesz wejść w tę relację. Pamiętaj jednak, by wszystko rozwijało się krok po kroku. Jeśli czegoś nie jesteś pewien, poradź się przyjaciela.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Źródło: Horoskop tygodniowy miłosny 24-30.01.2022. Co wydarzy się w Twoim życiu w ostatnim tygodniu stycznia?