horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w Twoim życiu? [29.11-5.12.2021]

2021-11-29 10:59

Nowy tydzień, to zawsze nowe możliwości. Co czeka Cię w najbliższych dniach? Już w tym tygodniu rozpocznie się najbardziej magiczny miesiąc w roku, czyli grudzień. To okres, gdzie z nieba spadają płatki śniegu, Mikołaj rozdaje prezenty, a w tle trwa świąteczny szał. Co wydarzy się w Twoim życiu od 29 listopada do 5 grudnia? Poniżej znajdziesz horoskop, dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w Twoim życiu? Nowy tydzień trwa. To końcówka listopada i początek nowego miesiąca, czyli grudnia. W tym przejściu wiele może się zdarzyć i co ciekawe, dla większości znaków zodiaku los przygotował same dobre chwile. Jeśli jesteś ciekawy, co wydarzy się między 29 listopada, a 5 grudnia to koniecznie znajdź poniżej swój znak zodiaku i zobacz co Cię czeka. Być może Twoje życie nabierze nowego rozmachu?

Horoskop tygodniowy 29 listopada - 5 grudnia 2021

Koziorożec - to bardzo dobry tydzień jeśli chodzi o miłość. Po każdej burzy wychodzi słońce i odczujesz to na własnej skórze. Pielęgnuj relacje ze swoją drugą połówką, a wasze życie będzie usłane różami. Single mają szansę poznać kogoś bardzo wartościowego. Nie zaprzepaśćcie tej szansy.

Wodnik - w tym tygodniu skup się na miłości do samego siebie. Zadbaj o spokój, zrealaksuj się a telefon odłóż na bok. Przeglądanie social mediów zastąp dobrą książką, która sprawi, że staniesz się jeszcze lepszą wersją siebie. Zadbaj o sen.

Ryby - czeka cię miła niespodzianka pod koniec tygodnia. Będziesz pozytywnie zaskoczony, a w dodatku obudzi się w Tobie nowa energia. To czas na zmiany oraz nie spoglądanie wstecz. Idź do przodu po swoje marzenia!

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Horoskop tygodniowy 29 listopada - 5 grudnia 2021

Baran - w twoim życiu ostatnio dużo się dzieje, że nie masz czasu myśleć o zmartwieniach. Jakby tego było mało, nawiążesz nowe znajomości, jednak postaraj się im mocno nie narzucać, ponieważ szybko mogą się od Ciebie odwrócić.

Byk - musisz zacząć bardziej dbać o siebie i swój wewnętrzny spokój. Kiedy pokochasz siebie bardziej, wszystkie małe problemy szybko będą odchodzić na bok. W tym tygodniu postaraj się być blisko z ukochaną osobą. Pamiętaj, że masz w niej zawsze ogromne wsparcie!

Bliźnięta - choć w ostatnim czasie miałeś w głowie tylko zabawę, to czas to zmienić. Wycisz się oraz postaraj się rozwinąć skrzydła. To dobry moment na podjęcie nowych zadań. Kiedy zmienisz tą jedną rzecz w Twoim życiu, to przyjdzie kolejna i będzie bardzo satysfakcjonująca.

Rak - niestety to nie będzie dobry tydzień. Możesz źle się czuć, a w dodatku pokłócić się z kilkoma osobami. Niestety może być znacznie gorzej, jeśli nie schowasz języka za zębami, bo po prostu będziesz tego później mocno żałować. Czasami warto zastanowić się dwa razy. Zranić można kogoś też słowem.

Lew - ostatnio za bardzo wszystkim się przejmujesz i chodzić rozdrażniony. Zastanów się jednak czy warto narażać swój organizm na stres. Czy nie lepiej odpuścić i żyć z minuty na minutę? Życie jest piękne, tylko trzeba zacząć chwytać każdą chwilę na 100%!

Panna - przed Tobą szczęśliwy tydzień. Ktoś w końcu Cię zauważy i doceni Twoje starania. Z dnia na dzień ta znajomość będzie coraz bardziej rozkwitać, aż w końcu przyniesie same smaczne owoce. Twoja codzienność zacznie się powoli zmieniać.

Waga - jesteś osobą o wrażliwej duszy, dlatego wszystko przeżywasz dwa razy bardziej. W środku tygodnia możesz poczuć się niepewnie, a w dodatku lekko może popsuć Ci się humor. Pamiętaj jednak, ze wszystko rodzi się w naszej głowie i czasami strach, który się pojawia może istnieć tylko i wyłącznie tam. Nie martw się na zapas!

Skorpion - możesz mieć wrażenie, że pewne sytuacje wymykają Ci się spod kontroli. To wszystko przez zmęczenie, które w ostatnim czasie Cię zaatakowało. Postaraj się wrzucić na luz, dotleniaj się poprzez długie spacery, a w dodatku staraj się wysypiać i jeść więcej owoców i warzyw.

Strzelec - to dobry czas na nawiązanie nowych znajomości. Magiczna aura Ci sprzyja, dlatego warto ją wykorzystać. Kiedy na dworze robi się ciemno, możesz pójść i podziwiać świąteczne iluminacje. To właśnie w tym miejscu masz okazję poznać kogoś, kto odmieni Twoje życie. Może warto otworzyć się na coś nowego?

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Źródło: Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w Twoim życiu? [29.11-5.12.2021]