horoskop, zakochani

i

Autor: pixabay.com

Horoskop miłosny na marzec 2022 - wszystkie znaki zodiaku. Czy będzie to dobry czas?

2022-02-28 5:55

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna. Już niedługo wszystko zacznie budzić się do życia, a w powietrzu będzie czuć wiosenne, świeże powietrze. Zastanawiasz się jaki będzie dla Ciebie marzec 2022? Niektóre osoby mają szansę na nową miłość, dlatego sprawdź czy należysz do tego grona, czytając poniższy horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop miłosny na marzec 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Kto znajdzie nową miłość, a kto powinien odpuścić sobie na jakiś czas randkowanie? Wiosna to pora roku na którą czeka prawie każdy! To coraz więcej słonecznych dni, a także piękny widok na przyrodę która budzi się do życia. Na buziach ludzi coraz częściej pojawia się uśmiech, a to wszystko dlatego, że w powietrzu unosi się prawdziwa świeżość. Po mroźnej zimie, wielu anomaliach pogodowych i siedzeniu w domu, wszyscy czekają właśnie na wiosnę i liczą, że pojawi się już w marcu. Jaki będzie ten miesiąc jeśli chodzi o miłość? Koniecznie przeczytaj horoskop na marzec 2022 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Sonda
Twoja ulubiona pora roku to...

Horoskop miłosny i partnerski na marzec 2022

Koziorożec - wiosna sprawi, że Twoje serce zrobi się bardzo gorące. Zapragniesz być romantykiem, spacerować wśród gwiazd, jednak w pewnym momencie pojawi się parę przeszkód. Wtedy miłosne uniesienia będą musiały pójść na bok, a Ty będziesz musiał wykazać się empatią, zrozumieniem, a może będziesz musiał podać komuś nawet pomocną dłoń.

Wodnik - relacje z drugą osobą zawsze trzeba pielęgnować, nieważne na jakim etapie związku czy też znajomości się jest. Człowieka który nam ufa i nas kocha, nie zastąpi żadna droga torebka, samochód czy też media społecznościowe. Zastanów się nad tym i zrób, co trzeba. W innym wypadku grozi Ci samotność do zimy.

Ryby - marzec to dla Ciebie miesiąc nowych wyzwań jeśli chodzi o sferę zawodową. Prywatnie natomiast będzie to dobry czas. Relacje z drugą połówką mocno się poprawią, a nowa rzeczywistość jeszcze bardziej Was do siebie zbliży. Pamiętaj jednak by nie rzucać słów na wiatr. Mają one ogromną moc. Jeśli natomiast jesteś singlem, wiosna otworzy Ci bramę do nowej miłości.

Baran - zwolnij, potrzebujesz wytchnienia, odcięcia myśli. Nie samą pracą i obowiązkami człowiek żyje. Weź pewne sprawy w swoje ręce, inaczej będziesz przez dłuższy czas żyć w kłamstwie. Jeśli czegoś nie jesteś pewien, jeśli czegoś nie czujesz, to rozważ poważną rozmowę i otwórz się na nowe, lepsze życie. W Twoim przypadku nowy start mocno się przyda.

Byk - czeka Cię miesiąc pełen wyzwań, dlatego miłość znajdzie się lekko z boku. Nie zapomnisz o niej całkowicie, jednak Twoje myśli bardziej będą skupione dookoła pewnego problemu. W marcu dowiesz się na kogo możesz naprawdę liczyć. To będzie raczej spokojny miesiąc, lecz gdy pojawią się stresowe sytuacje zamiast się smucić, po prostu przytul się do kogoś bliskiego.

Bliźnięta - do zakochania jeden krok! Taki właśnie będzie marzec 2022 w Twoim życiu. W końcu na Twojej buzi pojawi się radość i szczęście, że trafiłeś na odpowiednią osobę. Pamiętaj jednak by nie iść za modą i nikogo nie udawać. Bądź sobą, to się liczy najbardziej w dzisiejszych czasach.

ZOBACZ TAKŻE: Długoterminowa prognoza pogody na marzec 2022. Czy sprawdzi się przysłowie ‘w marcu jak w garncu’?

Rak - w marcu nie warto budować relacji na kłamstwie. Pamiętaj, że każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. Najważniejsze to umieć się do tego przyznać. Czeka Cię wiele poważnych rozmów, ale zobaczysz że wszystko idzie w dobrym kierunku. Otwórz się na osobę, której naprawdę ufasz, a wiosna pojawi się w Twoim sercu szybciej niż myślisz.

Lew - niestety momentami możesz czuć się jakbyś był między młotem, a kowadłem. Czas to zmienić. Jeśli jesteś w związku podejmij decyzję ze swoją połówką co dalej. Ruszcie z miejsca - nikt za Was życia nie przeżyje. Natomiast jeśli jesteś osobą samotną, rób tylko to co mówi Ci serce. Przecież chcesz być szczęśliwy?

Panna - musisz nauczyć się odpuszczać sprawy na które nie masz wpływu. Wiadomo, że to boli, że nie jest to zbyt fajne, ale życie ma dla Ciebie inny plan. Zacznij od małych rzeczy, a zobaczysz że już w kwietniu wszystko zacznie się układać. W marcu daj sobie czas. Ułóż myśli i wszystkie ważne sprawy. Ktoś okaże się dla Ciebie ogromnym wsparciem nie bez przyczyny.

Waga - traktuj innych ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany. To motto powinno zagościć w Twoim życiu właśnie w marcu. Będzie Ci niesamowicie potrzebne, ponieważ na Twojej drodze wydarzy się kilka sytuacji. Pamiętaj też o kolejnej ważnej sprawie. Nie szata zdobi człowieka, przekonasz się o tym w okolicach 8 marca.

Skorpion - w marcu warto odpuścić sprawy miłosne. Zostaw to na boku, przyjdzie na to czas latem. Teraz jednak skup się na przyjaźni, która w ostatnim czasie została trochę zaniedbana. Oprócz tego, ktoś może potrzebować Cię bardziej niż kiedykolwiek. Pokaż że jesteś prawdziwym skarbem i zrób co w Twojej myśli, by na czyjejś buzi ponownie zagościł uśmiech.

Strzelec - wszystko zacznie się układać tak jak sobie wymarzyłeś. Bądź jednak czujny. Ktoś kto ma się za Twojego "przyjaciela" wcale nim nie jest. Lepiej swoje szczęście celebrować z rodziną lub w samotności. Osoby samotne mają szansę na przeżycie zwariowanej miłości, podczas której będą rządzić motylki w brzuchu.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko
Źródło: Horoskop miłosny na marzec 2022 - wszystkie znaki zodiaku. Czy będzie to dobry czas?