horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop indiański 2022 - co oznacza? Jakim zwierzęciem jesteś?

2022-02-02 16:00

Dla jednych horoskopy to ciekawa rzecz, zaś dla innych zbędne zabobony, na które nie warto spoglądać. Jednak zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygląda horoskop indiański i co może zdradzać? Sprawdź poniżej jakim zwierzęciem jesteś i dlaczego. Taka wróżba może Cię zaciekawić!

Horoskop indiański 2022 może zaciekawić niejedną osobę. Wiele osób wie, że data jego urodzenia wiąże się ze zodiakiem. W tradycyjnym horoskopie wyróżniamy dwanaście znaków zodiaku i są to kolejno: koziorożec, wodnik, ryby, baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion oraz strzelec. Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze coś takiego jak horoskop rzymski - owocowy, który zdradza jakim owocem jesteś, ale także horoskop indiański. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się jakie zwierzę w nas drzemie i jakie cechy charakteru są nam przypisane. Wróżba indiańskich plemion z Ameryki Północnej nie skupia się na astrologii i gwiazdach, czy też układach planet, lecz na naturze. Na podstawie swojego znaku zodiaku, odkryjesz poniżej jakim zwierzęciem jesteś w horoskopie indiańskim.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?

Horoskop indiański - jakim zwierzęciem jesteś?

Koziorożec - w horoskopie indiańskim to Gęś. Oaza spokoju. Charakteryzuje ją wysoki perfekcjonizm, pewność siebie i ambitność. Gęś można uznać za pedanta.

Wodnik - w horoskopie indiańskim to Wydra. Lubi planować z wyprzedzeniem. Kocha wolność, snuje wielkie plany oraz potrafi wszystko dobrze zorganizować. Nie zawsze da się Wydrę zrozumieć.

Ryby - w horoskopie indiańskim to Wilk. Bardzo wrażliwy i wszechstronny. Wilk jest bardzo ostrożny, ma dużo energii, jednak daje czasem sobą manipulować.

Baran - w horoskopie indiańskim to Sokół. Spontaniczny i impulsywny. Sokół potrafi być kreatywny, jednak ma mało cierpliwości. Szybko traci zainteresowanie, jeśli nie widzi efektów swoich działań.

Byk - w horoskopie indiańskim to Bóbr. Dobre serce, dobra dusza. Bóbr jest niesamowicie ciepłą i rodzinną osobą. Jest pracowity i powinien pracować nad swoimi słabościami. Nie lubi szaleństwa.

Bliźnięta - w horoskopie indiańskim to Jeleń. Inteligentny i kreatywny. Ceni życie towarzyskie, jest przyjazny i komunikatywny. Miewa zmienne nastroje.

Rak - w horoskopie indiańskim to Dzięcioł. Opiekuńczy i empatyczny. Dzięcioł jest wrażliwy na punkcie tego, jak traktują go inni. Dla innych jest łagodny i serdeczny.

Lew - w horoskopie indiańskim to Łosoś. Otwarty i pogodny. Łosoś lubi być liderem, promieniuje od niego ciepło. Mimo hojności potrafi być apodyktyczny. 

Panna - w horoskopie indiańskim to Niedźwiedź. Życzliwy i romantyczny. Niedźwiedź jest sumienny i lubi rozwijać swoje pasje. Nie lubi próbować nowych rzeczy.

Waga - w horoskopie indiańskim to Kruk. Inteligentny i dyplomatyczny. Kruk potrafi być komunikatywny, a w dodatku kocha sprawiedliwość. Łatwo dostosowuje się do otoczenia, lecz nie zważa wtedy na siebie.

Skorpion - w horoskopie indiańskim to Wąż. Tajemniczy i inteligentny. Wąż ma często dużo energii i pomysłów. Rzadko wzbudza zaufanie, a jeśli cierpi to robi to w milczeniu.

Strzelec - w horoskopie indiańskim to Sowa. Dobre oko i intuicja. Sowa jest dobrym przewodnikiem, jednak większość czasu lubi spędzać w samotności.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko
Źródło: Horoskop indiański 2022 - co oznacza? Jakim zwierzęciem jesteś?