walentynki

i

Autor: pixabay.com

Horoskop dla singli na Walentynki 2022. Co wydarzy się w święto zakochanych?

2022-02-09 15:53

Walentynki już w poniedziałek 14 lutego. To dzień zakochanych, podczas którego miłosna aura unosi się w powietrzu. Jesteś singlem i zastanawiasz się, co wydarzy się w Twoim życiu podczas tegorocznych Walentynek? Nagły zwrot akcji, a może rozczarowanie? Przeczytaj walentynkowy horoskop dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co Cię czeka.

Horoskop dla singli na Walentynki 2022. Co Cię spotka? Czy będzie to udane święto zakochanych? Jak każdy wie, Walentynki wypadają w kalendarzu dokładnie 14 lutego. Tym razem jest to poniedziałek, dlatego dla wielu osób może być to dobre rozpoczęcie nowego tygodnia. Niestety jak to w życiu bywa, nie każdy może mieć takie szczęście. Ktoś tegoroczne Walentynki spędzi samotnie, a ktoś będzie mógł rozpływać się w ramionach drugiej połówki. Jesteś singlem i zastanawiasz się, jak będą wyglądały Twoje Walentynki? Jeśli tak, dobrze że tu jesteś. Koniecznie sprawdź walentynkowy horoskop dla swojego znaku zodiaku.

ZOBACZ TAKŻE: Prognoza pogody na Walentynki 2022. Jaka będzie pogoda w święto zakochanych?

Sonda
Obchodzisz Walentynki?

Horoskop miłosny na Walentynki 2022 dla osób samotnych

Koziorożec - mdli Cię na widok serduszek i zakochańców? Jeśli tak spotkaj się z przyjaciółmi na pizzy lub zróbcie sobie w domu kino domowe. Jeśli jednak spotykasz się z kimś od dłuższego czasu, to w Walentynki masz szansę na udaną randkę. 

Wodnik - jesteś singlem ale 14 lutego nie obejdzie się bez cichych wielbicieli. Ktoś zrobi Ci niespodziankę, jednak kiedy poznasz nadawcę, trochę się rozczarujesz. Jednak zastanów się. Może warto dać mu drugą szansę?

Ryby - podczas tegorocznych Walentynek masz szansę wejść w nowy związek. Poczujesz co to znaczy prawdziwe motylki w brzuchu. Ahh... tego w ostatnim czasie Ci było trzeba!

Baran - to idealna okazja, aby pokazać drugiej osobie swoje uczucia. Wciąż je ukrywasz? W Walentynki z tym skończ. Być może los sprawi, że jesteście sobie przeznaczeni? W święto zakochanych warto wybrać się do kina na romantyczną komedię.

Byk - to dobry dzień, aby poflirtować z innymi. Jeśli nie masz nikogo na oku, to tego dnia wyjście na miasto może skutkować tym, że nie odgonisz się od adoratorów/adoratorek. W Walentynki warto wyjść do restauracji.

ZOBACZ TAKŻE: Prezent na Walentynki 2022 - dla niego i dla niej. Co kupić drugiej połówce?

Bliźnięta - spędź te Walentynki ze swoim dobrym kumplem lub kumpelą. Powspominajcie stare dobre czasy i pośmiejcie się ze swoich nieudanych związków. Śmiech to zdrowie! Jeśli jednak masz kogoś na oku, to nic nie rób. Ta osoba może Cię zaskoczyć.

Rak - przed Tobą niestety samotne Walentynki. Spokojnie, czasami lepiej poczekać. Żadna relacja na siłę nie przetrwa zbyt długo. Gwiazdy mają dla Ciebie inny plan i niebawem się o tym przekonasz. Podczas tegorocznych Walentynek zrób coś dla siebie.

Lew - na kilka dni przed Walentynkami trochę zepsuje Ci się humor. Spokojnie, ktoś niespodziewanie 14 lutego ci go poprawi. Pamiętaj by podczas rozmowy kogoś uważnie słuchać, w innym wypadku grozi Ci gafa. Walentynki warto spędzić w tematycznej restauracji.

Panna - otwórz się na nowe, a zobaczysz że było warto. Czasami warto poznać drugą osobę bardziej od środka. Wygląd to nie wszystko, przekonasz się o tym 14 lutego. 

ZOBACZ TAKŻE: Walentynki 2022 - przepisy z TikToka na święto zakochanych. Przez żołądek do serca!

Waga - podczas tegorocznych Walentynek nie wydarzy się w Twoim życiu nic specjalnego. Jeśli będziesz się nudzić, a zakochani będą Cię wkurzać zabierz bliską Ci osobę na siłownię, a najlepiej to na squasha. Takich endorfin potrzebujesz!

Skorpion - ktoś może namawiać Cię na spotkanie. Stój jednak przy swoim i nie zgadzaj się w ramach litości. Jeśli czegoś nie czujesz, to tego nie rób. Nie warto się zmuszać i okłamywać przy tym innych, no i w sumie też siebie.

Strzelec - od dawna marzyłeś o pięknej miłości i randce niczym z najlepszego romansidła. Pewna osoba mocno Cię zaskoczy, a Ty będziesz czuć rumieńce na twarzy. Szykuje się nowy rozdział w Twoim  życiu!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko
Źródło: Horoskop dla singli na Walentynki 2022. Co wydarzy się w święto zakochanych?