Halloween

i

Autor: pixabay.com

Halloween 2021 - maratony filmowe. Jakie horrory obejrzymy w Cinema City i Multikinie?

2021-10-28 15:34

Halloween to wyjątkowy dzień. Wiele osób chce spędzić ten "straszny" dzień w gronie partnerów lub przyjaciół. Nie wszyscy chcą iść jednak na taneczną imprezę. Fani filmów wolą spędzić tę noc w kinie. Najważniejsze firmy przygotowały specjalne maratony. Jakie są tegoroczne oferty sieciowych kin?

Halloween 2021 - maratony filmowe. Jakie horrory obejrzymy w Cinema City i Multikinie? Najstraszniejsza noc w roku już przed nami! Halloween to okazja nie tylko do przebrania się w kostiumy niczym z horroru, czy do dobrej zabawy na imprezie, ale także na wyjście do kina na maratony najlepszych horrorów. Najpopularniejsze kina w naszym kraju przygotowały już specjalne oferty na 31 października i nie tylko! Gdzie warto pójść? Jakie propozycje mają sieciowe kina? Sprawdź informacje niżej.

Multikino

Maraton Halloween w Multikinie rozpoczyna się już w piątek 29 października o godzinie 22:00. "Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami?" - takie pytanie zadają organizatorzy. Znamy zasady udziału w maratonie. Nie ma możliwości rezerwacji biletów. Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina.

Halloween - najlepsze piosenki na 31 października

Filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami. W związku z obostrzeniami sanitarnymi nie ma „wielkiej dolewki”. W Wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział oraz osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu). Będzie można obejrzeć filmy Poroże. Psycho Goreman, Censor oraz Dom nocy.

Cinema City

Długi wieczór filmowy 29 października w Cinema City rozpocznie się pokazem horroru Dom Nocny Davida Brucknera, który wprowadzi widzów w nastrój grozy – samotny dom nad jeziorem, nawracające koszmary bohaterki i ukryta tajemnica. Następnie pokazane zostaną premierowo Poroże i Censor. W Porożu w reżyserii Scotta Coopera widz przenosi się do amerykańskiego, małego miasteczka, w którym nauczycielka i lokalny szeryf odkrywają, że jeden z uczniów szkoły skrywa niebezpieczny sekret, który może mieć przerażające konsekwencje. Censor to mroczna historia, w której punktem wyjścia są niezwykle brutalne, nielegalnie rozpowszechniane filmy. Bohaterka filmu, cenzurując je, trafia na ślad dawno zaginionej siostry. Chcąc odkryć prawdę trafia w najmroczniejsze zakamarki podziemia filmowego, a popadając w obsesję – na skraj załamania nerwowego.

Źródło: Halloween 2021 - maratony filmowe. Jakie horrory obejrzymy w Cinema City i Multikinie?