Perfect i Grzegorz Markowski - tak się zmieniali przez lata

i

Autor: P.Gajek/Super Express Perfect i Grzegorz Markowski - tak się zmieniali przez lata

to jeszcze nie koniec

Grzegorz Markowski zapowiedział swój wielki powrót? Lider Perfectu w nowym projekcie

2024-03-29 10:07

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"? To ewidentnie nie jest ten moment dla niepokonanego Grzegorza Markowskiego. Mimo tego, że od lat jest już na emeryturze, zatęsknił za muzycznymi doznaniami. Wszystko za sprawą nowego projektu - Orkiestry Dorosłych Dzieci. Trzeba przyznać, że "Wkoło jest wesoło"!

Grzegorz Markowski co prawda przeszedł już na artystyczną emeryturę, ale wszystko wskazuje na to, że nie zamierza tak do końca "ze sceny zejść". Niedawno wyszło na jaw, że Markowski włączył się do jednego z projektów, a jego fani będą mogli go podziwiać już niedługo. O co dokładnie chodzi?

Patrycja Markowska spędza ferie z nowym partnerem. Piosenkarka pokazała pierwsze wspólne zdjęcie

Grzegorz Markowski wraca niepokonany

Grzegorz Markowski przekazał informację o odejściu na emeryturę w 2021 roku. Przyczyną miały być problemy zdrowotne muzyka. Teraz legenda polskiego rocka wraca ze zdwojoną siłą. Markowski zaangażował się w jeden z muzycznych projektów. O wszystkim poinformowała formacja Orkiestra Dorosłych Dzieci. Na Instagramowym profilu formacji pojawił się wpis ze zdjęciem, na którym fani szybko rozpoznali Grzegorza Markowskiego. Oprócz niego widać też Patrycję Markowską - jego córkę. Szczegóły projektu są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - fani mogą szykować się na coś naprawdę wielkiego: "Wczorajszy bardzo pracowity dzień w historycznym miejscu z niezwykłymi gośćmi. Szykujemy dla Was coś specjalnego! Dziś tylko mała zapowiedź, czekajcie na dalsze wieści" - czytamy. Pod postem zaroiło się od komentarzy: "ALE CZAD!! Widzę, że idziecie piecem. I tak trzymać!!”, "Nie wiem, co to będzie, ale wiem, że TEGO pragnę", "Co za ekipa!" - pisali internauci.

Grzegorz Markowski skomentował związek swojej córki. Wiemy co myśli o "nowym zięciu"

Grzegorz Markowski to polski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów oraz lider zespołu Perfect. Artysta zyskał miano jednego z najpopularniejszych muzyków rockowym w Polsce. Grzegorz urodził się 23 września w 1953 roku w Józefowie. Od 1973 roku związany jest z Krystyną Markowską, z którą ma córkę Patrycję. Grzegorz ma również syna Piotra. Muzyk zainicjował powstanie grupy Perfect w 1980 roku. To właśnie on jest wykonawcą takich przebojów jak: "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Niepokonani", "Chcemy być sobą", "Kołysanka" czy "Objazdowe nieme kino".

Piotr Rogucki w filmie Nic na siłę