Etna

i

Autor: screen z IG/@etnamusicofficial

Gorąca Etna rozpala zmysły prężąc się na plaży. Kadry z Zanzibaru zachwycają!

2023-01-16 10:18

Choć w Polsce pogoda nie napawa optymizmem, to na Zanzibarze słońce grzeje na całego. Właśnie tam odpoczywa gwiazda disco polo - Etna. Gorące zdjęcia artystki zachwyciły internautów, którzy przecierają oczy ze zdumienia. Ciężko oderwać od nich wzrok - przekonajcie się sami!

Joanna Kaczanowska, bo tak naprawdę nazywa się Etna, to wokalistka disco polo, która od dłuższego czasu zachwyca wiele osób. Nie chodzi tu tylko o głos, ale także o wygląd. Panowie nie mogą oderwać od niej wzroku, a panie zazdroszczą zgrabnej figury i nienagannego stylu. Etna aktywnie prowadzi swoje social media, gdzie dzieli się z fanami nie tylko kulisami swojej pracy, ale także wolnym czasem. Obecnie artystka przebywa na urlopie, a jako kierunek swojej podróży wybrała Zanzibar. To właśnie tam ładuje baterie i wygrzewa się w gorącym słońcu. Swoim wypadem w egzotyczne miejsce, podzieliła się w mediach społecznościowych, a zdjęcia z podróży oczarowały tysiące internautów!

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Etna w bikini na plaży

Różowy, niebieski, kremowy - właśnie w takich strojach kąpielowych Etna wypoczywa na Zanzibarze. Jej fotki znad basenu i z piaszczystej plaży zachwycają wiele osób. Powód? Dech w piersiach zapierają nie tylko widoki, ale także zjawiskowa figura Etny. Takiej formy może pozazdrościć jej niejedna nastolatka! Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kolacja z Etną to nie żart. Gorąca artystka disco polo zaprasza na wyjątkowe spotkanie!