Genzie

i

Autor: screen z YouTube/GENZIE

Genzie - kto będzie w nowej Ekipie Friza? Internauci mają podejrzenia!

2021-11-18 14:12

Już niedługo startuje nowy projekt Ekipy Friza, czyli Genzie. Jak już wiemy dołączą do niego zwycięzcy internetowego show Twoje 5 Minut - Faustyna, Hania oraz Bartek. Kto oprócz nich będzie tworzyć nowe materiały do sieci? Internauci mają podejrzenia, kto jeszcze może dołączyć do Genzie. Sprawdźcie szczegóły.

Genzie - kto będzie w nowej Ekipie Friza? To w ostatnim czasie zastanawia wiele osób. Nie da się ukryć, że Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz, jest jednym z popularniejszych youtuberów w Polsce. Jego materiały wideo, gromadzą milionowe odsłony, a jego życie prywatnie śledzi podobna liczba osób. Youtuber lubi zaskakiwać swoich odbiorców, jednak tym razem zrobił to ponownie! Przez jakiś czas odbywał się w sieci teleturniej Twoje 5 Minut, który miał za zadanie wyłonić dwójkę przyszłych gwiazd internetu. Tak się jednak nie stało, ponieważ Friz razem z Wujkiem Łukim wyłonili trzech zwycięzców - Faustynę, Hanię i Bartka, którzy nie dość, że zdobyli wieloletni influencerski kontrakt, to jeszcze dołączyli do Genzie. To nowy projekt Ekipy Friza, w którym pojawi się całkiem nowy skład youtuberski. Kto oprócz zwycięzców T5M dołączy do Genzie? Internauci mają podejrzenia, kto jeszcze zamieszka w nowym domu!

Friz kiedyś i dziś

Genzie - skład. Kto jest w ekipie GENZIE?

Kto będzie w ekipie Genzie? Jak już na 100% wiadomo w składzie znajdzie się Faustyna Fugińska, Hania Puchacka i Bartek Kubicki. Oprócz nich internauci typują również Mortalcio - Patryk Baran, ponieważ chłopak obserwuje na Instagramie zaledwie 30 osób, w tym członków Ekipy Friza oraz uczestników show T5M. Jakby tego było mało, jego dobry kolega był lektorem w Genzie. Oprócz Patryka typuje się także jego dziewczynę Wiktorię Bochnak, która znana jest w sieci jako kartonii. Czy rzeczywiście tak będzie? To okaże się już w sobotę 20 listopada, kiedy oficjalnie wystartuje projekt Genzie.

Źródło: Genzie - kto będzie w nowej Ekipie Friza? Internauci mają podejrzenia!