Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz żali się na ceny! Internauci odpowiadają: "Stać cię, nie narzekaj"

2022-02-16 14:15

Friz przez wielu uważany jest za największą gwiazdę polskiego internetu. Ma na koncie wiele sukcesów w mediach społecznościowych i nie tylko. Influencer bardzo lubi dzielić się ze swoimi fanami swoim życiem i przygodami. Ostatnio pojechał do Hiszpanii. Okazuje się, że jego pobyt nie był idealny. Karol narzekał na jeden problem.

Karol Wiśniewski, bo tak naprawdę nazywa się Friz, odnosi w polskim internecie ogromne sukcesy. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol pojechał do Hiszpanii razem ze swoją narzeczoną. Z okazji Walentynek zabrał Wersow do słonecznej Andaluzji, do słynnego miasta Sewilla. Na Instagramie możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia. Wydawać by się mogło, że Friz i Wersow mają za sobą niezwykle udany wyjazd. Okazuje się jednak, że jego wycieczka nie była w stu procentach sukcesem. Na Twitterze Friz zdradził, że ceny były wyjątkowo wysokie.

Friz stracił swoje materiały? Fani zaniepokojeni, a influencer wyjaśnia

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz o cenach w Sewilli. Internauci odpowiadają

Na swoimi profilu na Twitterze Karol narzekał na ceny, jakie go zastały w Hiszpanii. - Strasznie drogie parkingi w Sewilli - czytamy. Nie zabrakło odpowiedzi internautów. "Stać cię nie narzekaj", "Na biednego nie trafiło", "No i tak na koncie zostanie Ci jeszcze 10000000" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod postem.

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Friz żali się na ceny! Internauci odpowiadają: "Stać cię, nie narzekaj"