Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: PRAWIE NAS OSZUKAŁ NA 2500ZŁ!!! (złapaliśmy go) / Karol Friz Wiśniewski Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!

Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!

2022-01-18 14:08

Friz bawi, śmieszy i zaskakuje! Jeden z najpopularniejszych polskich twórców w internecie słynie z niecodziennych rozwiązań, ale jego fani również często wykazują się kreatywnością. Tak jest i tym razem. Według wielu osób mógłby stworzyć piłkarski hymn mistrzostw świata, które już w 2022 odbędą się w Katarze. Skąd ten pomysł? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Friz słynie z niecodziennych pomysłów, którymi na co dzień dzieli się ze swoimi fanami. Aktualnie uczy się latać helikopterem, ale wcześniej wydał 7 milionów złotych na luksusową willę, przekazał duże pieniądze dla powodzian, czy chociażby wypuścił ze swoimi przyjaciółmi hitowy album Sezon 3, a także serię lodów sygnowanych ich logiem. Nie bez powodu miesięczne zarobki Friza robią naprawdę ogromne wrażenie. Tym razem wyjątkowo to nie Karol Wiśniewski popisał się ciekawym pomysłem. Osoby śledzące karierę młodego Youtubera są zdania, że powinien on być autorem oficjalnej piosenki na mistrzostwa świata 2022. Ich zdaniem to właśnie piosenka założyciela pozytywnej Ekipy powinna mieć udział w muzycznym motywie przewodnim Mundialu w Katarze. Skąd wziął się ten pomysł? Nie bez powodu!

Friz kiedyś i dziś

Friz - piosenka na Mundial 2022

Friz stworzy piosenkę na Mundial? Ten pomysł może zaskoczyć i raczej na tę chwilę jest mało realny. Ta idea nie wzięła się z niczego, ale zacznijmy od początku. Aktualnie najpopularniejszym filmikiem w platformie TikTok po wpisaniu frazy "Friz", jest nagranie zatytułowane Friz x Masny Ben - Yo Mamale ale to hymn MŚ. Co przedstawia filmik? W tle leci najnowszy utwór Friza, który stworzył z członkiem grupy mgng, a urywki teledysku przemieszane są w wstawkami prosto z piłkarskich stadionów. Cieszący się kibice, piłkarze strzelający gole i Friz! 

Film ma ponad 20 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy. Użytkownicy piszą:

  • Wysyłamy wniosek do UEFA o tą nute na mundial - stwierdził Fabian;
  • Zapowiedź MŚ w polsce za 4 lata - zażartował Mikołaj.

Większość użytkowników nie ma wątpliwości - to połączenie po prostu pasuje! Przekonajcie się oglądając wideo:

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...
Źródło: Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!